Partner serwisu

Udany powrót trasy PLL LOT z Wilna do Londynu. Hill: Liczymy na więcej połączeń

Rafał Dybiński 03.09.2020

Udany powrót trasy PLL LOT z Wilna do Londynu. Hill: Liczymy na więcej połączeń
fot. London City Airport
Polskie Linie Lotnicze LOT wznowiły z powodzeniem trasę między Wilnem a portem lotniczym London City Airport. Połączenie cieszy się dużym zainteresowaniem.
Narodowy przewoźnik znad Wisły począwszy od 31 sierpnia obsługuje dwa rejsy dziennie ze stolicy Litwy do najbardziej centralnie położonego lotniska w stolicy Wielkiej Brytanii.

Trasa została wznowiona po wcześniejszym zawieszeniu w związku z ograniczeniami podróży z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. – Wspaniale jest znów powitać PLL LOT w London City Airport. Cieszę się, że przywrócono kolejne ważne połączenie między dwiema europejskimi stolicami – podkreślił Richard Hill, dyrektor handlowy portu w Londynie.

– Takie trasy mają kluczowe znaczenie w procesie odnowy po tej pandemii. Umożliwimy dzięki niej ludziom szybkie i bezpieczne podróżowanie do pracy lub do rodziny. Zachęcający był zwłaszcza widok dużego zainteresowania na to połączenie. Mamy nadzieję, że PLL LOT wykorzystają ten sukces i wznowią wkrótce więcej tras do London City Airport. Ciężko nad tym razem pracujemy, aby stało się to możliwe – podsumował Richard Hill.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony