Partner serwisu

Tuzin kolejnych tras PLL LOT! Najwięcej zyska Poznań

Rafał Dybiński 29.04.2021

Tuzin kolejnych tras PLL LOT! Najwięcej zyska Poznań
fot. Piotr Bożyk
Polskie Linie Lotnicze LOT rozszerzyły ofertę #LOTnaWakacje o kolejny tuzin tras, w tym jedną krajową, z czterech polskich portów lotniczych. Wszystkie nowe połączenia zostaną zainaugurowane 18 czerwca bieżącego roku.
Wśród dwunastu ujawnionych tras jedna będzie krajowa. Podróżni z Gdańska i Lublina będą mogli przemieszczać się dwa razy w tygodniu między tymi miastami wojewódzkimi. We wtorki rejs LO 3520 odleci znad Bystrzycy o godz. 8:45 i wyląduje nad Bałtykiem o godz. 9:55. Lot powrotny LO 3519 odleci o godz. 10:35 i wyląduje w Lublinie o godz. 11:45.

Pasażerowie wybierający sobotnią opcję odlecą z Gdańska o godz. 10:35. Rejs LO 3519 wyląduje w Lublinie o godz. 11:45. Lot powrotny LO3520 wystartuje znad Bystrzycy o godz. 12:50 i dotrze do Gdańska o godz. 14:00. Nowe krajowe połączenie obsłuży turbośmigłowy Bombardier Q400.

Gdańsk oprócz rejsów do Lublina zyska również loty do Tirany. Stolica Albanii znalazła się również w ofercie z Poznania. Najważniejsze miasto Wielkopolski zyska także bezpośrednie loty do Dubrownika, Podgoricy, a także na greckie wyspy Kefalonia i Korfu. Rozszerzoną ofertę PLL LOT uzupełnią rejsy z Warszawy do włoskiego Rimini, chorwackiej Rijeki oraz na wspomnianą już Kefalonię. Wcześniej informowaliśmy także o dwóch nowych trasach z Katowic. Port Górnego Śląska zyska bezpośrednie loty do Podgoricy i Tirany
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony