Partner serwisu

Trzy nowe trasy Wizz Aira z Polski. Na greckie wyspy polecimy z Warszawy

Rafał Dybiński 15.03.2021

Trzy nowe trasy Wizz Aira z Polski. Na greckie wyspy polecimy z Warszawy
fot. Port Lotniczy Olsztyn-Mazury
Linie lotnicze Wizz Air uruchomią latem kolejnych osiem nowych tras w Europie, w tym trzy z Warszawy do Grecji – poinformowano w oficjalnym komunikacie. Tani przewoźnik z Węgier zapowiedział również dwa nowe połączenia z Abu Zabi do Kazachstanu.
Wizz Air połączą stolicę Polski z Rodos, Kretą i Zakintos. Litewskie Wilno i rumuńskie Jassy zyskają bezpośrednie rejsy na Santoryn. Na Kretę będzie można przemieścić się również z austriackiego Wiednia, a na Zakintos z Kluż Napoki. Historyczna stolica Siedmiogrodu wzbogaci się również o loty na Mykonos.

Węgierski przewoźnik jednocześnie ogłosił także uruchomienie od połowy maja dwóch tras z Abu Zabi do Kazachstanu. Stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich zyska bezpośrednie rejsy do Nur-Sułtan i Ałmat. Aktualna stolica Kazachstanu będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu, a konkretnie w czwartki oraz soboty. Z kolei z Ałmat do Abu Zabi będzie można przemieścić się w poniedziałki oraz piątki.

Wcześniej Wizz Air ogłosiły również uruchomienie wiosną sześciu nowych tras z Tirany, w tym czterech do Włoch oraz dwóch do Szwecji . Stolica Albanii będzie oferować w ten sposób już 27 połączeń taniego węgierskiego przewoźnika. Więcej o tym pisaliśmy już w tym tekście.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony