Partner serwisu

Trzy nowe trasy Wizz Air z Polski. Dwa połączenia nad Morze Czarne

Rafał Dybiński 25.03.2022

Trzy nowe trasy Wizz Air z Polski. Dwa połączenia nad Morze Czarne
fot. Burgas Airport
Linie lotnicze Wizz Air dodały trzy nowe trasy do siatki połączeń z Polski. Latem pasażerowie niskokosztowca będą mogli podróżować z Krakowa i Rzeszowa do Burgas w Bułgarii. Ponadto ze stolicy Małopolski uruchomione zostanie połączenie do francuskiego Lyonu.
Trasa ze stolicy Podkarpacia, gdzie wylądował w piątek prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden, będzie realizowana od 19 czerwca w czwartki oraz niedziele. Z kolei z Krakowa nad Morze Czarne polecimy od 1 sierpnia w poniedziałki oraz piątki.

Dodatkowo ze stolicy Małopolski od 19 września podróżni będą mogli przemieścić się do francuskiego Lyonu. Rejsy do jednego z największych miast Francji zaplanowano również w poniedziałki praz piątki. Bilety są już dostępne w sprzedaży na oficjalnej stronie przewoźnika z Węgier.

Wizz Air oferuje obecnie ponad 180 tras do 25 krajów z dziesięciu lotnisk w Polsce. – Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą polską siatkę połączeń, dodając trzy nowe trasy. Wierzymy, że dzięki najnowszym połączeniom z Krakowa i Rzeszowa do Burgas oraz z Krakowa do Lyonu, nasi pasażerowie mogą zaplanować swoje długo wyczekiwane wakacje lub weekendowe wyprawy – podkreśliła Paulina Gosk, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Oprócz tras z Polski niskokosztowiec z Europy Wschodniej uruchomi również nowe połączenia z Dortmundu do Heviz nad Balatonem, a także z Debreczyna do Burgas i na grecką wyspę Korfu. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony