Partner serwisu

Trzy nowe trasy Ryanaira z Polski, w tym dwie do Rygi

Rafał Dybiński 04.05.2021

Trzy nowe trasy Ryanaira z Polski, w tym dwie do Rygi
fot. Piotr Bożyk
Ryanair ogłosił uruchomienie trzech nowych tras z Polski, w tym dwóch do stolicy Łotwy. Do Rygi będzie można polecieć pięć razy w tygodniu z portu Warszawa-Modlin i dwa razy w tygodniu z Krakowa.
Listę nowych połączeń uzupełnią loty z Gdańska na grecką wyspę Korfu, które będzie realizowane od lipca. Trasy do Rygi będą natomiast obsługiwane od końca października.

Przewoźnik z Irlandii z tej okazji wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż do marca 2022 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na oficjalnej stronie Ryanaira do czwartku 6 maja do północy.

– Cieszymy się z ogłoszenia trzech nowych tras z Polski. Z Gdańska na Korfu w ramach rozszerzonego rozkładu lotów na lato 2021 oraz z Warszawy Modlin i Krakowa do Rygi w ramach zimowej siatki połączeń na 2021/2022. Połączenie na Korfu realizowane będzie od lipca, natomiast trasy do Rygi od końca października – wyjaśniła Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej.

– Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia pandemiczne, klienci mogą teraz rezerwować lot na zasłużony wypoczynek wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić bezpłatnie dwukrotnie aż do 31 października – przypomniała jeszcze Pawlonka.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony