Partner serwisu

Trzy nowe trasy Condora na Baleary. Cztery razy w tygodniu z Wiednia

Rafał Dybiński 20.11.2021

Trzy nowe trasy Condora na Baleary. Cztery razy w tygodniu z Wiednia
fot. Condor/Twitter
Linie lotnicze Condor uruchomią w sezonie letnim 2022 roku trzy nowe trasy do Palma de Mallorca. Na hiszpańskie Baleary będzie można dostać się łatwiej z Wiednia, Norymbergi oraz Friedrichshafen - poinformowano w oficjalnym komunikacie przewoźnika z Niemiec.
Połączenie między Palma de Mallorca i stolicą Austrii będzie realizowane cztery razy w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele. Loty do Norymbergi zaplanowano codziennie. Trzy razy w tygodniu natomiast, a dokładnie we wtorki, czwartki oraz soboty, będzie można przemieścić się do Friedrichshafen.

– Zwiększeniem liczby tras na Baleary odpowiadamy na silny popyt ze strony touroperatorów, biur podróży, a także osób indywidualnie podróżujących. Nigdy wcześniej nie oferowaliśmy tylu połączeń z Palma de Mallorca – podkreślił Ralf Teckentrup, prezes Condora.

Przewoźnik z Niemiec latem przyszłego roku będzie latać na Majorkę w sumie z dziesięciu lotnisk w Europie. Oprócz opisanych wyżej tras z Wiednia, Norymbergi oraz Friedrichshafen czarterowe linie lotnicze, których nie przejęła ostatecznie Polska Grupa Lotnicza, będą realizować pięć razy dziennie rejsy z Duesseldorfu, cztery razy dziennie z Frankfurtu nad Menem, dwa razy na dobę z Hamburga i Monachium, a także codziennie ze Stuttgartu, Lipska i szwajcarskiego Zurychu. To daje w sumie 125 lotów tygodniowo do Palma de Mallorca.

Wcześniej informowaliśmy, że Condor latem przyszłego roku zapowiedział uruchomienie rejsów z Duesseldorfu do Aten, Dubrownika, Rijeki, Nicei oraz Malagi. Do stolicy Grecji przewidziano cztery loty w tygodniu. To już będzie ósma destynacja czarterowego przewoźnika w tym kraju na południu Europy. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony