Partner serwisu

Trzy nowe destynacje Emirates w USA. Więcej lotów do NJ, LA i Sao Paulo

Rafał Dybiński 12.01.2021

Trzy nowe destynacje Emirates w USA. Więcej lotów do NJ, LA i Sao Paulo
fot. Emirates
Linie lotnicze Emirates wznowią międzykontynentalne połączenia do trzech destynacji w Stanach Zjednoczonych – poinformowano w oficjalnym komunikacie.
Dubaj zyska od 1 lutego rejsy do Seattle, a 2 marca zainaugurowane zostaną loty długodystansowe do Dallas i San Francisco. Wszystkie nowe kierunki będą obsługiwane cztery razy w tygodniu.

Północnoamerykańską sieć tras przewoźnika znad Zatoki Perskiej wzrośnie w ten sposób do dziesięciu destynacji. Wcześniej wznowione zostały połączenia do Bostonu, Chicago, Houston, Los Angeles, Nowego Jorku, Toronto i Waszyngtonu.

Rejsy do San Francisco będą realizowane boeingiem 777-300ER, natomiast do Dallas i Seattle będą obsługiwane boeingiem 777-200LR, oferującym 38 miejsc w klasie biznes i 264 foteli w klasie ekonomicznej.

Emirates zwiększy również częstotliwość lotów do Nowego Jorku, Los Angeles i Sao Paulo. Przewoźnik z Bliskiego Wschodu będzie od 1 lutego raz na dobę obsługiwać połączenie z największym miastem Kalifornii, a dwa razy na dobę trasę do nowojorskiego portu JFK. Cztery dni później natomiast linie lotnicze z Dubaju wprowadzą dodatkowy rejs do największego miasta Brazylii. Trasa do Sao Paulo będzie obsługiwana w ten sposób pięć razy w tygodniu.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony