Partner serwisu

Transavia zamknie trasę Katowice – Amsterdam

Piotr Bożyk 10.09.2019

Transavia zamknie trasę Katowice – Amsterdam
Fot. Piotr Bożyk
Holenderska Transavia zamknie z końcem sezonu zimowego 2019/2020 kilka swoich tras, w tym połączenie z Katowic do Amsterdamu - donosi portal LUCHTVAART NIEUWS.NL.
W ostatnich dniach Transavia ogłosiła rozkład lotów na lato 2020 r. Linia otworzy nowe loty do szkockiego Edynburga, hiszpańskiego Bilbao i włoskiej Perugii. Bilety na nowe kierunki będą dostępne w sprzedaży od 17 września. Warto dodać, że sezonowe rejsy do Nicei i Lamezia Terme nie wrócą do siatki połączeń w przyszłym roku.

Więcej zmian, niż w Rotterdamie, szykuje się na amsterdamskim lotnisku Schiphol, gdzie przewoźnik znacznie ograniczy swoje rejsy. Transavia zrezygnuje z lotów do Helsinek, Katowic, Sofii, Tirany i Reus. Jedynie nowa regularna trasa do Ammanu została przedłużona na lato 2020, częściej polecimy także do Reykjaviku i Bejrutu. Natomiast na lotnisku w Eindhoven spółka należąca do koncernu AF-KLM zwiększy częstotliwość na rejsach do Heraklionu i na Zakynthos.

Ostatni lot z Katowic do Amsterdamu odbędzie się 29 marca 2020 r. Połączenie na tej trasie zostało zainaugurowane 9 maja 2017 r. W kończącym się powoli sezonie letnim 2019 trasa jest oferowana trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz niedziele. Natomiast od października br. do końca marca 2020 r. polecimy dwa razy w tygodniu: w czwartki oraz niedziele.

Od marca 2020 r. Transavia zostanie obecna w Polsce tylko na lotnisku w Krakowie skąd przewoźnik obsługuje jedną trasę. Połączenie do Eindhoven zostało zainaugurowane 9 października 2018 r. Transavia lata na wspomnianej trasie Kraków - Eindhoven cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony