Partner serwisu

Towarzysz podróży leci za darmo! Ryanair z wyjątkową ofertą

Rafał Dybiński 24.09.2020

Towarzysz podróży leci za darmo! Ryanair z wyjątkową ofertą
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair po raz pierwszy w historii wprowadziły ofertę "Kup jeden bilet, drugi masz za darmo", która dotyczy ponad 1600 tras w ramach całej siatki połączeń oraz podróży od 25 września do 14 grudnia bieżącego roku.
Tani przewoźnik z Zielonej Wyspy proponuje przyjaciołom i członkom rodziny najlepszą z ofert – loty za darmo! Niesamowita oferta dotyczy rezerwacji taryfy Value Fare dla więcej niż jednego pasażera. Aby z niej skorzystać należy jednak wejść na stronę Ryanaira tylko dziś do północy.

- Po raz pierwszy w historii Ryanaira wprowadzamy ofertę "Kup jeden bilet, drugi masz za darmo". Trzeba być szalonym, aby to przegapić! Oferta dotyczy podróży na ponad 1600 trasach w ramach całej siatki połączeń w okresie od 25 września do 14 grudnia 2020 roku, drugi bilet na ten sam lot otrzymasz bezpłatnie - wyjaśniła Alejandra Ruiz, Head of Communications Ryanaira.

- Klienci mogą zarezerwować tę niezapomnianą ofertę do najpopularniejszych miejsc wakacyjnych i miast w całej Europie, zabierając rodzinę lub przyjaciół na jesienno-zimowy wypad. Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty wystarczy wejść na stronę internetową Ryanaira i zarezerwować loty przed północą 24 września - dodała Ruiz.

Wcześniej linie lotnicze z Irlandii poinformowały w oficjalnym komunikacie o planach otwarcia nowej bazy w porcie Paryż-Beauvais. Tani przewoźnik z Zielonej Wyspy zamierza od 3 grudnia realizować ze stolicy Francji 105 lotów tygodniowo na 32 trasach do trzynastu krajów Europy, w tym do Polski, a konkretnie do Krakowa.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony