Partner serwisu

Thai AirAsia wznawiają wszystkie 40 krajowych tras

Rafał Dybiński 21.03.2021

Thai AirAsia wznawiają wszystkie 40 krajowych tras
fot. Air Asia
Linie lotnicze Thai AirAsia potwierdziły wznowienie od kwietnia operacji na wszystkich 40 trasach krajowych w Tajlandii, w tym czternastu połączeń z węzłów regionalnych w Chiang Mai i na Phuket.
– Jesteśmy bardzo podbudowani stłumionym popytem na podróże lotnicze w Tajlandii. Jesteśmy jednocześnie bardzo dumni, że możemy być częścią ożywienia branży turystycznej w tym kraju. AirAsia uważnie monitoruje pandemię COVID-19 i cieszymy się, że dzięki poprawiającej się sytuacji możemy zwiększyć nasze usługi lotnicze – podkreślił Khun Santisuk Klongchaiya, prezes Thai AirAsia.

– Nasza ostatnia promocja #FlyRuaRuaPass spotkała się z niesamowitą reakcją, która przerosła nasze oczekiwania. Wszystkie 80 tys. karnetów podróżnych dostępnych w sprzedaży rozeszło się w ciągu zaledwie 48 godzin – nie krył radości i satysfakcji Khun Santisuk Klongchaiya.

– Pragnąc zaspokoić ten wzrost popytu, będziemy od kwietnia obsługiwać wszystkich 40 krajowych tras w całym Królestwie Tajlandii, zarówno z portów Don Mueang i Suvarnabhumi w Bangkoku, jak i z regionalnych hubów w Chiang Mai i na Phuket. Częstotliwość lotów i oferowanie również powróci do 100 proc. poziomu sprzed drugiej fali pandemii – wyjaśnił prezes Thai AirAsia.

Tani przewoźnik od 1 kwietnia poleci ze stołecznego lotniska Don Mueang do Chiang Mai nawet trzynaście razy na dobę, a na Phuket jedenaście razy dziennie. Osiem rejsów na dobę będzie dostępnych do Hat Yai, sześć dziennie do Surat Thani, a pięć na dobę do Chiang Rai, Khon Kaen i Udon Thani. Poza tym wróci pięć krajowych połączeń z lotniska Suvarnabhumi, skąd będzie można przemieścić się do Chiang Mai, Nan, Phuket, Hat Yai i Nakhon Si Thammarat.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony