Partner serwisu

TAP Air wznowi latem rejsy do Wenezueli

Rafał Dybiński 18.03.2022

TAP Air wznowi latem rejsy do Wenezueli
fot. TAP Air Portugal
Linie lotnicze TAP Air Portugal wznowią latem rejsy międzykontynentalne do Wenezueli - poinformował przewoźnik z Półwyspu Iberyjskiego w oficjalnym komunikacie.
Rejsy między Lizboną a Caracas zaplanowano dwa razy w tygodniu, a konkretnie we wtorki oraz soboty, począwszy od 21 czerwca. Wcześniej narodowe linie lotnicze Portugalii wykonają trzy dodatkowe rejsy specjalne między stolicami obu krajów, które odbędą się 21 kwietnia, a także 5 i 16 maja.

Połączenie na dystansie 6505 km obsłużą szerokokadłubowe airbusy A330neo. Odrzutowce mogą zabrać na pokład 286 pasażerów. 34 z nich może podróżować klasą biznes, 96 w ekonomicznej premium, natomiast pozostałych 168 w ekonomicznej.

Rejs TP173 wystartuje z Lizbony o godz. 12:10 i wyląduje w Caracas o godz. 15:10 lokalnego czasu. Lot powrotny TP174 odleci ze stolicy Wenezueli o godz. 18:20 i dotrze nad Tag o godz. 7:25 następnego dnia.

Samoloty A330neo oprócz rejsów do Caracas obsłużą latem w Ameryce Południowej również długodystansowe trasy TAP Air z Lizbony do Sao Paulo (17 razy w tygodniu), Rio de Janeiro (10 razy w tygodniu), Fortalezy i Recife (codziennie), Belo Horizonte (sześć razy w tygodniu), a także do Brasilii oraz Salvadoru, które zaplanowano pięć razy w tygodniu.

Ponadto ze stolicy Portugalii do Natal, Belem i Maceio będą latać A321LR w malowaniu narodowego przewoźnika, odpowiednio pięć, trzy i dwa razy w tygodniu. Podróżni z Porto polecą natomiast A330neo trzy razy w tygodniu do Sao Paulo, a także dwa razy w tygodniu do Rio de Janeiro.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony