Partner serwisu

TAP Air Portugal uruchomi sześć nowych tras. Wszystkie z Lizbony

Rafał Dybiński 15.09.2020

TAP Air Portugal uruchomi sześć nowych tras. Wszystkie z Lizbony
fot. Piotr Bożyk
Linie TAP Air Portugal planują uruchomienie sześciu nowych tras w sezonie letnim 2021 roku. Wszystkie połączenia wystartują z Lizbony.
Stolica Portugalii zyska już od marca przyszłego roku bezpośrednie rejsy do Zagrzebia. Do stolicy Chorwacji będzie można polecieć trzy razy w tygodniu, a konkretnie w środy, piątki oraz niedziele.

Dwa razy w tygodniu będzie można przemieścić się z Lizbony na Ibizę oraz do Dżerby i Monastiru w Tunezji. Poza tym bezpośrednie loty do stolicy Portugalii zyska w tej samej częstotliwości również marokańska Wadżda. Raz w tygodniu odleci jedynie samolot na Fuerteventurę.

Połączenia na Wyspy Kanaryjskie i Baleary ruszą od czerwca, natomiast do ośrodków w północnej Afryce dopiero w połowie września przyszłego roku. Loty do Dżerby i Monastiru zaplanowano konkretnie w piątki oraz niedziele.

TAP Air Portugal pod koniec sierpnia złożył również wniosek o korekty częstotliwości swoich tras do Cancun i Kapsztadu, które miały rozpocząć się odpowiednio w październiku i listopadzie. Oba kierunki będą dostępne dwa razy w tygodniu zamiast początkowo planowanych trzech w tygodniu. Rejsy do Meksyku i RPA obsłuży Airbus A330-900neo.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony