Partner serwisu

Tampere zyska loty do Amsterdamu. Nowe połączenie airBaltic z Finlandii

Rafał Dybiński 23.04.2022

Tampere zyska loty do Amsterdamu. Nowe połączenie airBaltic z Finlandii
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze airBaltic uruchomią kolejną trasę ze swojej nowej bazy w fińskim Tampere. Przewoźnik z Łotwy zaoferuje podróżnym z nordyckiego kraju rejsy do Amsterdamu.
Najważniejsze lotnisko Holandii dostępne będzie dwa razy w tygodniu. Inaugurację rejsów zaplanowano na 1 czerwca.

Wylot z Tampere wyznaczono na godz. 17:00 lokalnego czasu. Lądowanie w Amsterdamie przewidziano na godz. 18:30. Uwzględniając strefy czasowe podróż potrwa dokładnie 150 minut.

Rejs powrotny wystartuje o godz. 19:40. Przylot do Finlandii przewidziano na godz. 23:00 lokalnego czasu. Uwzględniając strefy czasowe podróż potrwa w tym przypadku 140 minut.
To będzie już ósma trasa airBaltic z Tampere. Wcześniej przewoźnik z Łotwy ogłosił połączenia z tego miasta w Finlandii do Frankfurtu nad Menem, Kopenhagi, Malagi, Monachium, Oslo, Rygi oraz na grecką wyspę Rodos. Wszystkie loty airBaltic są obsługiwane airbusami A220-300.


Lista miejsc docelowych obsługiwanych przez airBaltic z Tampere.

– Naszym celem jest zapewnienie pasażerom z Finlandii jak najlepszych możliwości podróżowania i łączności z nowymi miejscami docelowymi. Dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować już osiem destynacji z Tampere, w tym nową do jednego z najbardziej ruchliwych europejskich lotnisk – podsumował Martin Gauss, prezes airBaltic. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony