Partner serwisu

Sześć nowych tras Eurowings. Więcej lotów z Nadrenii

Rafał Dybiński 08.07.2021

Sześć nowych tras Eurowings. Więcej lotów z Nadrenii
fot. Eurowings
Sześć nowych destynacji zaoferują jeszcze w tym roku swoim klientom linie lotnicze Eurowings. Najwięcej na korekcie rozkładu rejsów skorzystają podróżni wylatujący z Duesseldorfu.
Stolica Nadrenii Północnej-Westfalii zyska od 31 sierpnia połączenie do Zagrzebia. Loty przewoźnika z grupy Lufthansy do stolicy Chorwacji realizowane będą dwa razy w tygodniu, a konkretnie we wtorki oraz soboty. Ceny biletów rozpoczynają się od 44,99 euro.

Od 31 października z Duesseldorfu będzie można polecieć do Bergamo. Do końca stycznia 2022 roku trasa do Lombardii będzie realizowana w poniedziałki, czwartki, piątki oraz niedziele. Od lutego przyszłego roku na północ Włoch będą dostępne już codzienne rejsy. Ceny biletów rozpoczynają się od 34,99 euro.

Do Rosji, Gruzji i na Ukrainę także zimą

Eurowings przedłużą również na sezon zimowy loty ze stolicy Nadrenii Północnej-Westfalii do dwóch destynacji w Rosji oraz po jednej na Ukrainie i w Gruzji. Jekaterynburg będzie obsługiwany raz w tygodniu w soboty, natomiast Krasnodar w poniedziałki oraz piątki. Ceny biletów na trasach do Rosji rozpoczynają się od 139,99 euro.

Nieznacznie tańsze, bowiem dostępne od 109,99 euro, są loty do Tbilisi. Stolica Gruzji będzie obsługiwana zimą raz w tygodniu. Aktualnie można w region Kaukazu dolecieć w środy i niedziele. Rejs do Kijowa z Dusseldorfu z kolei jest dostępny już od 39,99 euro. Loty do stolicy Ukrainy są aktualnie realizowane trzy razy w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki, środy i piątki. Zimą będą kontynuowane, ale jeszcze nie wiadomo z jaką częstotliwością.

Maroko w ofercie z dwóch portów Niemiec

Eurowings od 6 sierpnia dolecą do Erewania z portu Kolonia-Bonn. Ceny biletów na trasie do stolicy Armenii rozpoczynają się od 129,99 euro. Rejsy wyznaczone w każdy piątek obsłuży airbus A320. Z kolei od 12 grudnia z portu Kolonia-Bonn będzie można także przemieścić się do Marrakeszu. Loty do Maroka obsłuży airbus A319.

Tydzień wcześniej do Marrakeszu wystartuje również pierwszy samolot przewoźnika z grupy Lufthansy z lotniska w Stuttgarcie. Podobnie jak w przypadku rejsów z portu Kolonia-Bonn połączenie obsłuży airbus A319. Ceny biletów na loty do Maroka z obu niemieckich destynacji rozpoczynają się od 54,99 euro. Nową trasę Eurowings zyska od 4 września także Salzburg. Airbus A319 połączy wówczas austriackie miasto z Larnaką. Ceny biletów na lot na Cypr rozpoczynają się od 124,99 euro.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony