Partner serwisu

Świąteczna oferta Ryanair. Loty tańsze o 20 proc.

Rafał Dybiński 25.11.2020

Świąteczna oferta Ryanair. Loty tańsze o 20 proc.
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair wprowadziły 20 proc. zniżki w ramach całej siatki połączeń – poinformowano w oficjalnym komunikacie przewoźnika z Irlandii. Świąteczna oferta obejmuje wszystkie loty od 1 grudnia bieżącego roku do 10 stycznia 2021 roku. 
– Dzięki naszej niesamowitej wyprzedaży pasażerowie mogą zarezerwować loty powrotne do domu na Boże Narodzenie w fantastycznych cenach – podkreśliła Olga Pawlonka, reprezentująca linie lotnicze z Zielonej Wyspy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są jedynie na oficjalnej stronie taniego przewoźnika.

Ryanair ogłosił jeszcze w minionym tygodniu uruchomienie 24 dodatkowych lotów na święta m. in. z Belgii, Francji, Grecji, Włoch, Portugalii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Wcześniej linie lotnicze z Irlandii poinformowały również swoich klientów o zniesieniu opłaty za zmianę rezerwacji. Wszyscy pasażerowie, którzy wykupią lot na grudzień 2020 roku bądź styczeń 2021 roku, a ich plany podróży ulegną zmianie, będą mieli prawo do bezkosztowej zmiany rezerwacji aż do września 2021 roku. Korekty można dokonać do siedmiu dni przed pierwotnie planowaną podróżą.

Ryanair odnotował stratę netto w wysokości 410 mln euro za pierwsze sześć miesięcy tego roku, w tym 214 mln euro nadzwyczajnej opłaty na zabezpieczenia z powodu pandemii i trwających opóźnień w dostawach samolotów. Tanie linie lotnicze z Zielonej Wyspy zakładają, że latem przyszłego roku ruch lotniczy przewoźnika będzie na poziomie od 50 do 80 proc. harmonogramu sprzed pandemii

Przedstawiciele taniej linii lotniczej uważają, że lata 2020-21 będą "niezwykle trudnym" okresem finansowym. Chociaż Ryanair przewiduje przewóz 38 mln pasażerów, liczba może ulec dalszej korekcie w przypadku wprowadzenia dodatkowych "nieskoordynowanych" ograniczeń podróży lub rządowych blokad w okresie zimowym.

29 października uruchomione zostało nowe połączenie z Krakowa do duńskiego Billund. W zimowym rozkładzie lotów tani przewoźnik z Irlandii obsługuje ze stolicy Małopolski już 39 tras. Rejsy do Billund z Krakowa realizowane są raz w tygodniu, a konkretnie w czwartki.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony