Partner serwisu

CPK uruchamia kino letnie dla mieszkańców Baranowa

Redakcja/inf. pras. 03.07.2021

CPK uruchamia kino letnie dla mieszkańców Baranowa
fot. CPK
Już dziś w Baranowie odbędzie się pierwszy seans filmowy w ramach cyklu wydarzeń Kino Letnie #KierunekCPK. Plenerowe pokazy filmów dla dzieci i dorosłych odbywać się będą w lipcowe i sierpniowe soboty. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy.
Letni wieczór, wygodne leżaki, smaczny poczęstunek i dobry film – takie atrakcje czekają na mieszkańców Gminy Baranów już w sobotę 3 lipca. Pierwszy pokaz odbędzie się przy Filii Biblioteki Publicznej w Kaskach (ul. Królewska 44). Tydzień później, w sobotę 10 lipca, kino plenerowe zagości w Teresinie przy alei 20-lecia 5A.

Pokazy dla dzieci startują o godz. 17:00, a dla dorosłych o 19:00. W najbliższą sobotę najmłodsi będą mogli zobaczyć „Minionki”, a starsi film „O Północy w Paryżu”. Natomiast 10 lipca w Teresinie odbędą się seanse „Jak wytresować smoka?” (dzieci) i „Boska Florence” (dorośli).

Pokazy filmowe to część akcji „Kino Letnie #KierunekCPK”, którą spółka Centralny Port Komunikacyjny organizuje dla mieszkańców. W lipcu i sierpniu zaplanowane są weekendowe pokazy dla widzów w każdym wieku. - Wakacje to idealny czas na odpoczynek na świeżym powietrzu. Dostrzegając to, stwarzamy okazję do spotkań w gronie rodziny, sąsiadów czy znajomych. Zachęcamy wszystkich do udziału we wspólnych seansach filmowych w plenerze. Mamy nadzieję, że mieszkańcy pozytywnie odpowiedzą na nasze zaproszenie i będzie to krok w budowaniu dobrej relacji, w nieco mniej oficjalnej atmosferze - podkreśliła Katarzyna Dobrońska, dyrektor biura relacji z otoczeniem inwestycji w spółce CPK. 

Filmy w plenerze to nie wszystko. Dla uczestników Kina Letniego #KierunekCPK spółka przewidziała także m.in. darmowy popcorn, watę cukrową, lody naturalne i napoje. Podczas wybranych edycji Kina Letniego #KierunekCPK uczestnicy będą mieli możliwość porozmawiania z przedstawicielami spółki Centralny Port Komunikacyjny i zadania pytań na temat inwestycji.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Centralny Port Komunikacyjny
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony