Partner serwisu

Starlux Airlines zawieszają lub przekładają inaugurację trzech tras w Azji

Rafał Dybiński 27.08.2021

Starlux Airlines zawieszają lub przekładają inaugurację trzech tras w Azji
fot. Starlux Airlines/Instagram
Linie lotnicze Starlux Airlines przełożyły inaugurację dwóch tras oraz zawiesiły jedno połączenie do popularnych miejsc wypoczynkowych w Azji Wschodniej. Przewoźnik z Tajwanu skupia się na razie na rozwoju podróży służbowych i rejsów cargo, na które popyt jest znacznie większy.
Ofiarami ostatnich decyzji Starlux Airlines są Da Nang, Cebu i Okinawa. W przypadku kurortu na północy Wietnamu loty zostały zawieszone, natomiast w przypadku rejsów do miasta na Filipinach i na wyspę z japońskiego archipelagu Riukiu, przełożono inauguracje połączeń.

Od 23 września natomiast podróżni będą mogli latać między Tajpej i Singapurem. Przewoźnik z Tajwanu aktualnie obsługuje również rejsy do Bangkoku, Ho Chi Minh City, Kuala Lumpur, Manili, Osaki oraz Tokio.

Plany rozwoju floty Starlux Airlines pozostaną niezmienione. Trzy kolejne airbusy A321neo zostaną dostarczone jeszcze w 2021 roku. Na początku przyszłego roku flotę przewoźnika z Tajwanu wzmocni stopniowo osiem odrzutowców A330-900, natomiast w drugim kwartale 2022 roku rozpoczną się odbiory dziesięciu A350-900 oraz ośmiu A350-1000. Szerokokadłubowce obsłużą w przyszłości trasy do kilku miast Stanów Zjednoczonych.

Według danych serwisu Aviation Week Network linie lotnicze Starlux Airlines aktualnie eksploatują pięć samolotów A321neo. Wszystkie wykorzystywane do operacji pasażerskich odrzutowce są leasingowane.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony