Partner serwisu

Starlux Airlines zabiegają o loty do 15 miast w USA

Rafał Dybiński 14.11.2020

Starlux Airlines zabiegają o loty do 15 miast w USA
fot. Starlux Airlines
Starlux Airlines złożyły wniosek o obsługę piętnastu destynacji w Stanach Zjednoczonych – informują "Business Traveller" oraz "Focus Taiwan".
Linie lotnicze z Tajwanu zamierzają realizować rejsy na trasach z Tajpej do Bostonu, Chicago, Dallas, Honolulu, Houston, Los Angeles, Miami, Nowego Jorku (do portów JFK i Liberty-Newark), portu Ontario (w hrabstwie San Bernardino w Kalifornii), San Francisco, San Jose, Seattle oraz do Waszyngtonu i na wyspę Guam. Międzykontynentalne loty do Ameryki Północnej mają obsługiwać airbusy A350, które zostaną dostarczone przewoźnikowi w czwartym kwartale 2021 roku.

Pasażerowie będą mieć możliwość przelotu nad Oceanem Spokojnym w jednej z czterech oferowanych klas. Nie ujawniono jeszcze projektu foteli oraz kabin. Wykorzystywane przez Starlux Airlines na regionalnych trasach A321neo wyposażone są w całkowicie płaskie łóżka w klasie biznes.

Prezes przewoźnika z Tajwanu Glenn Chai zapowiadał już w grudniu ubiegłego roku przekształcenie portu w Tajpej w główny węzeł tranzytowy, z którego zbudowana zostanie rozległa sieć połączeń regionalnych i długodystansowych. Chai przewiduje, że taki ruch będzie stanowić nawet do 40 proc. wszystkich pasażerów linii lotniczych z Dalekiego Wschodu Azji, uzupełniając w ten sposób docelowy rynek klientów podróżujących w interesach.Starlux Airlines rozpoczną w przyszłym miesiącu obsługę tras z Tajpej do Bangkoku, Osaki oraz Tokio. Przewoźnik z Tajwanu obsługuje aktualnie połączenia do wietnamskiego Da Nang, chińskiego Makau, malezyjskiego portu na wyspie Penang i portu Cebu na Filipinach.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony