Partner serwisu

Star Alliance utworzy Center of Excellence w Singapurze

inf. pras. 29.03.2021

Star Alliance utworzy Center of Excellence w Singapurze
fot. PLL LOT
Jeszcze w tym roku Star Alliance otworzy biuro zarządu w Singapurze. Decyzja ta została podjęta przez Zarząd Główny, składający się z Prezesów 26 linii lotniczych będących członkami Sojuszu, którzy uznali, że nowe centrum doskonałości stanowi ważny element umożliwiający realizację strategii po zakończeniu pandemii koronawirusa oraz zachowanie innowacyjności i elastyczności Sojuszu.
Wszystkie przedsiębiorstwa na nowo projektują obraz świata po pandemii, który w zasadniczy sposób został zmieniony przez COVID-19. Zaburzona została gospodarka, sieci globalne, jak również wiele osób utraciło źródła dochodu.

Reakcja świata na COVID-19 zdestabilizowała branżę lotniczą. W tym kontekście podjęto decyzję o wzmocnieniu Sojuszu w przyszłości. W efekcie Star Alliance będzie utrzymywać dwa centra doskonałości na arenie międzynarodowej, zgodnie z globalnym charakterem Sojuszu. Biuro w Singapurze uzupełni istniejące od dawna biuro we Frankfurcie w Niemczech i będzie koncentrować się na rozwoju strategii w zakresie cyfrowej obsługi klienta. Dwóch członków Sojuszu, Lufthansa i Singapore Airlines, również założyło w Singapurze swoje centra innowacji, co jest kolejną korzyścią dla Sojuszu, który wprowadza przełomowe innowacje w zakresie cyfrowej obsługi klienta.

Singapur został wybrany na podstawie kryteriów, takich jak dostęp do innowacji i globalna konkurencyjność. Singapur jest również stale wysoko oceniany przez Bank Światowy pod względem łatwości prowadzenia działalności gospodarczej oraz kilkakrotnie został uznany za najbardziej konkurencyjny kraj na świecie.

Star Alliance został założony w 1997 roku jako pierwszy prawdziwie globalny sojusz lotniczy, który zaoferował międzynarodowy zasięg, światową rozpoznawalność i bezproblemową obsługę. Od momentu powstania Star Alliance oferuje największą i najbardziej wszechstronną sieć linii lotniczych, koncentrując się na poprawie poziomu obsługi klienta w trakcie podróży w ramach sojuszu. Członkami sojuszu są m.in. linie lotnicze PLL LOT. W sumie Star Alliance oferuje ponad 12 tys. lotów dziennie do prawie 1300 lotnisk w 197 krajach. Loty łączone oferowane są przez partnerów Star Alliance, Juneyao Airlines i THAI Smile Airways.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony