Partner serwisu

Stambuł powraca do siatki połączeń Emirates

Red. ed 15.12.2020

Stambuł powraca do siatki połączeń Emirates
fot. Emirates
Linie Emirates ogłosiły, że wznowią codzienne loty do Stambułu od 21 grudnia, zwiększając tym samym łączną liczbę miejsc w swojej siatce do 99.
Podczas gdy zaufanie klientów i popyt na podróże wzrasta, linie Emirates nadal odbudowują swoją sieć, oferując klientom bezpieczną podróż. W każdym punkcie styku Emirates wdrożyły surowe środki sanitarne i higieniczne, przywracając swoje produkty i usługi na pokładzie samolotów oraz na ziemi.

Dodanie Stambułu rozszerza europejską siatkę połączeń Emirates do 31 miejsc docelowych, umożliwiając klientom bezpieczne i łatwe łączenie się z wieloma kierunkami dzięki wygodnemu przystankowi w Dubaju. Samolot Emirates EK 121 wyleci z Dubaju o godzinie 14:20 i wyląduje w Stambule o 18:20. Z kolei lot powrotny EK 122 ze Stambułu wystartuje o godzinie 20:05 i zakończy się w Dubaju o godzinie 01:20.

Loty do i ze Stambułu będą obsługiwane raz dziennie przez Boeinga 777-300ER. Bilety można zarezerwować na stronie internetowej przewoźnika, w aplikacji Emirates, w biurach sprzedaży, a także w internetowych i stacjonarnych biurach podróży.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony