Partner serwisu

Southwest Airlines postawią wiosną mocniej na Houston i Jackson

Rafał Dybiński 14.12.2020

Southwest Airlines postawią wiosną mocniej na Houston i Jackson
fot. Southwest Airlines
Nowe trasy z Houston w stanie Teksas i Jackson w Mississippi zaoferują wiosną swoim klientom linie lotnicze Southwest Airlines - poinformowano w oficjalnym komunikacie.
Tani przewoźnik zwiększy również częstotliwość połączeń krajowych z portu Long Beach w Kalifornii, skąd od 11 marca poleci również na Hawaje. Loty do Honolulu będą realizowane codziennie.

11 marca wznowione zostaną także międzynarodowe rejsy z Phoenix do Cabo San Lucas, Puerto Vallarta i Cancun w Meksyku oraz do Montego Bay na Jamajce i Cozumel w Meksyku z Houston i Chicago. Wszystkie zaplanowano raz na dobę. Poza tymi trasami ruszą również loty z Columbus w Ohio do San Antonio i Cancun w Meksyku, realizowane jednak tylko raz w tygodniu.

12 kwietnia z portu Houston-George Bush uruchomionych zostanie w sumie pięć tras. Sześć razy dziennie będzie można przemieścić się do portu Dallas-Love Field, a cztery razy na dobę do Nowego Orleanu. Trzy razy dziennie natomiast Houston zyska bezpośrednie loty do Denver i Nashille. Listę nowych destynacji z największego miasta w Teksasie zamknie port Chicago-Midway, dokąd będzie można polecieć dwa razy na dobę.

Na 6 czerwca zaplanowano natomiast inauguracje trzech nowych tras z Jackson. Stolica stanu Mississippi zyska bezpośrednie rejsy do Atlanty i do portu Houston-William P. Hobby, realizowane trzy razy dziennie. Raz na dobę natomiast będzie można polecieć do portu Baltimore.

Tani przewoźnik od 11 kwietnia zaoferuje ponadto więcej lotów z Long Beach. Port w Kalifornii zyska dwa razy na dobę rejsy do portów Houston-William P. Hobby i Chicago-Midway. Codziennie będzie można przemieścić się natomiast do St. Louis, Reno i portu Dallas-Love Field.

Southwest Airlines zatrudniała przed wybuchem pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 ponad 60 tysięcy pracowników i są największymi liniami lotniczymi na świecie pod względem przewiezionych pasażerów na lotach krajowych. Głównym węzłem niskokosztowca jest port Las Vegas-McCarran. 752 samolotów taniego przewoźnika docierały w sumie do 101 destynacji.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony