Partner serwisu

Smartwings wznowią loty z Pragi do Sankt Petersburga

Rafał Dybiński 15.04.2021

Smartwings wznowią loty z Pragi do Sankt Petersburga
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Smartwings wznowią od 29 kwietnia loty między Pragą a Sankt Petersburgiem – poinformowano w oficjalnym komunikacie czeskiego przewoźnika.
Trasa będzie realizowana dwa razy w tygodniu, a konkretnie w czwartki oraz niedziele. Rejs QS886 wyleci z Pragi o godz. 11:20. Lądowanie na lotnisku Pułkowo nad Newą przewidziano na godz. 14:40 lokalnego czasu. Lot potrwa w sumie 140 minut.

Rejs powrotny QS887 odleci z Sankt Petersburga o godz. 15:30. Lądowanie w stolicy Czech przewidziano na godz. 17:00 lokalnego czasu. Lot w tym przypadku potrwa dokładnie 150 minut. Ceny biletów rozpoczynają się od 3333 czeskich koron.

Smartwings zawarły niedawno umowę z konsorcjum pod przewodnictwem UniCredit Bank w sprawie pożyczki w wysokości dwóch miliardów czeskich koron. Przewoźnik skorzystał z programu Covid Plus ogłoszonego przez decydentów z Pragi w celu złagodzenia skutków pandemii. Umowa została zawarta z czterema bankami – UniCredit Bank, Komerční banka, Československá obchodní banka i Česká spořitelna. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.

Smartwings to jedna z najważniejszych firm na rynku czarterowych przewozów lotniczych w regionie Europy Środkowej. Oprócz Czech, gdzie obsługuje regularne loty do kilkudziesięciu destynacji, działa także w Polsce, Francji, na Węgrzech, Słowacji i na Wyspach Kanaryjskich. Oprócz lotów regularnych i czarterowych zapewnia szeroką gamę lotów specjalnych dla różnych organizacji, klubów sportowych oraz finansowanych przez ONZ i NATO dla armii krajów Skandynawii.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony