Partner serwisu

Smartwings stawiają na Dubaj. Rejsy z Czech i Słowacji

Rafał Dybiński 23.10.2021

Smartwings stawiają na Dubaj. Rejsy z Czech i Słowacji
fot. Smartwings
Linie lotnicze Smartwings wznowiły 20 października rejsy z Pragi do Dubaju. Codzienne połączenie jest obsługiwane boeingiem 737 MAX. Przewoźnik z Europy Środkowej od 24 października uruchomi również rejsy z Bratysławy do Dubaju.
Wyloty z Pragi ustalono na godz. 9:15. Lądowanie w największym mieście Zjednoczonych Emiratów Arabskich przewidziano na godz. 18:25 lokalnego czasu. Rejsy powrotne startują o godz. 19:30 i docierają do stolicy Czech o godz. 23:20. Bilety są dostępne od 116 euro.

– Dubaj od dawna jest jednym z najpopularniejszych miejsc wakacyjnych na świecie. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom nie tylko korzystne ceny biletów, ale także atrakcyjne godziny odlotów. To świetna opcję dla tych, którzy korzystają z Dubaju jako punktu przesiadkowego do Azji, Afryki czy Australii – podkreślił Peter Šujan, dyrektor działu sprzedaży czeskiego przewoźnika.Smartwings w ramach zimowego rozkładu rejsów oferują także z Pragi loty do takich miejsc docelowych jak Londyn-Heathrow, cztery Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa, Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura), Malaga, Palma de Mallorca, Madera (Funchal), Hurghada i Marsa Alam w Egipcie, Antalya w Turcji, Tel Awiw w Izraelu czy rosyjski Sankt Petersburg.

Czarterowe rejsy przewoźnika z Europy Środkowej obejmują dodatkowo Republikę Zielonego Przylądka (Boa Vista i Sal), Oman (Salala) i Tunezję (Dżerba, Enfidha oraz Monastir). Linie lotnicze z Czech zapewniają także biurom podróży transport z dziesięciu portów w Niemczech i Szwajcarii, a od połowy przyszłego miesiąca także rejsy z Wysp Kanaryjskich do Helsinek Belgradu, Tallina, Sofii oraz norweskich miasta Bodoe i Tromsoe.

Smartwings oprócz regularnych rejsów i lotów czarterowych obsługują jeszcze dużą liczbę specjalnych transportów dla międzynarodowych firm, globalnych organizacji humanitarnych i drużyn sportowych. Flota przewoźnika z Czech składa się obecnie z 35 samolotów. 24 z nich to boeingi 737-800. Ponadto operacje lotnicze realizowane są z pomocą siedmiu odrzutowców wersji 737 MAX 8, a także dwoma boeingami 737-700 i również dwoma 737-900ER. Zamówionych jest jeszcze jedenaście odrzutowców wersji 737 MAX 8.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony