Partner serwisu

Smartwings polecą dodatkowo na Majorkę i nad Węgrami

Rafał Dybiński 14.10.2020

Smartwings polecą dodatkowo na Majorkę i nad Węgrami
fot. Piotr Bożyk
Czeskie Smartwings oferują swoim klientom pod koniec października rejsy na Majorkę i widokowy nad Węgrami. Przewoźnik południowych sąsiadów Polski obsłuży wyjątkowe loty Boeingami 737-800.
Smartwings zawiesiły już komunikację z większością śródziemnomorskich destynacji, ale pod koniec bieżącego miesiąca wrócą na Baleary. 24 października samolot czeskiego przewoźnika poleci bowiem z Pragi na Majorkę.

Rejs powrotny zaplanowano dopiero na 31 października. Maszyna czeskich linii lotniczych pozostanie na śródziemnomorskiej wyspie przez blisko tydzień, nie wracając szybciej nad Wełtawę.

Na tej trasie przewozi również swoich klientów Ryanair. Tani przewoźnik z Irlandii zakończy jednak jej obsługę 23 października. Dobę później będzie można jednak jeszcze raz polecieć w turystyczny region Europy Południowej.

Podróże na Majorkę nie wiążą się aktualnie z obowiązkiem poddania się kwarantannie lub testu na obecność wirusa COVID-19. Decydenci z Pragi również znieśli takie wymogi w przypadku osób powracających z hiszpańskich wysp.

Smartwings proponują również spragnionym dodatkowych atrakcji rejs widokowy nad Węgrami. Impreza organizowana przez Muzeum Lotnictwa nad Dunajem jest zaplanowana na 25 października. Ceny biletów wahają się między 1900 a 2600 czeskich koron w zależności od miejsca na pokładzie wynajętego Boeinga 737-800.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony