Partner serwisu

Smartwings: Barcelona i Dubrownik na liście nowych tras z Polski

Rafał Dybiński 25.05.2021

Smartwings: Barcelona i Dubrownik na liście nowych tras z Polski
fot. Smartwings
Linie lotnicze Smartwings w nadchodzącym sezonie wakacyjnym mają do zaoferowania liczne atrakcyjne trasy z Warszawy i Katowic. Wszystkie będą jednak realizowane tylko raz w tygodniu.
Czeski przewoźnik uruchomi dziewięć połączeń z Warszawy (WAW) i sześć z Katowic (KTW). Stolica Polski oraz port w Pyrzowicach zyskają bezpośrednie rejsy do katalońskiej Barcelony (BCN), bułgarskiego Burgas (BOJ), chorwackich Dubrownika (DBV) i Splitu (SPU), greckiej Chanii na Krecie (CHQ), a także włoskiej Katanii na Sycylii (CTA).

Dodatkowo z Lotniska Chopina będzie można przemieścić się również do greckiej Kalamaty (KLX), na wyspę Kos (KGS) oraz hiszpańskiej Malagi (AGP). Szczegółowy rozkład prezentujemy poniżej.Bilety lotnicze na regularne loty Smartwings klienci mogą nabyć na stronach internetowych spółki lub u dystrybutorów. Ponadto w pakiecie można również zakupić ubezpieczenie turystyczne, obejmujące przypadki zachorowania na wirusa COVID-19.

Już na początku pandemii grupa Smartwings wdrożyła na pokładach swych maszyn surowe warunki higieniczne. Samoloty przewoźnika z Czech wyposażone są w filtry HEPA przejmujące nawet 99,97 proc. wirusów i bakterii. Przed każdym wylotem i po każdym lądowaniu wnętrza maszyn są starannie dezynfekowane zgodnie z najbardziej wymagającymi standardami.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotnisko Chopina
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony