Partner serwisu

Smart Aviation na lotnisku Zielona Góra-Babimost

Red. ed 10.02.2021

arrow
arrow
Smart Aviation na lotnisku Zielona Góra-Babimost
fot. Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost
Smart Aviation na lotnisku Zielona Góra-Babimost
Smart Aviation na lotnisku Zielona Góra-Babimost
Mimo że regularne loty są utrudnione przez pandemię koronawirusa, na zielonogórskim niebie nie brakuje samolotów. Wszystko za sprawą szkoleń, realizowanych przez Smart Aviation.
Od sierpnia 2018 roku Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost współpracuje z ATO Smart Aviation, certyfikowaną Organizacją Szkolenia Lotniczego. Szkoła pilotów z własnych środków wyremontowała wydzierżawiony stary hangar na terenie portu lotniczego i prowadzi tam działalność szkoleniową.

– Smart Aviation proponuje szeroki wachlarz szkoleń lotniczych na różnych poziomach zaawansowania. Cieszymy się, że Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost może pośrednio uczestniczyć w organizacji wydarzeń tego typu, to dla nas wielkie wyróżnienie, a także nadzieja na rozbudzanie miłości do awiacji – mówi Michał Anczykowski, dyrektor Portu Lotniczego Zielona Góra-Babimost.

Smart Aviation prowadzi szkolenia teoretyczne i praktyczne do uzyskania licencji pilota zawodowego w ramach kursu 0-ATPL(A). Wszystkie wykłady prowadzane są przez doświadczonych instruktorów związanych zawodowo z lotnictwem. Dzięki współpracy ze Smart Aviation wzrosła liczba lotów szkoleniowych w Zielonej Górze. W 2020 roku Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost obsłużył aż 330 szkoleniowych operacji lotniczych.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony