Partner serwisu

SkyUp postawią mocniej na trasy z Ukrainy do Gruzji i wzmocnią oferowanie z Odessy

Rafał Dybiński 10.03.2021

SkyUp postawią mocniej na trasy z Ukrainy do Gruzji i wzmocnią oferowanie z Odessy
fot. SkyUp Arlines
Linie lotnicze SkyUp Airlines zwiększą oferowanie na połączeniach do Gruzji, wzmacniając trasy z Kijowa i Charkowa do Tbilisi oraz Batumi. Nowy przewoźnik uruchomi również rejsy z Odessy, Lwowa i Zaporoża do dwóch destynacji z regionu Kaukazu. Ponadto połączenia z Ukrainą zyska także ormiański Erywań.
SkyUp Airlines od 28 kwietnia polecą z Odessy i Lwowa do Tbilisi, a dobę później do Batumi. Wszystkie połączenia będą początkowo realizowane dwa razy w tygodniu. Częstotliwość rejsów na trasie Odessa-Batumi wzrośnie od 1 czerwca do trzech w tygodniu, natomiast na trasie z Lwowa do stolicy Adżarii do czterech w tygodniu.

Zaporoże zyska z kolei połączenie z gruzińskim kurortem nad Morzem Czarnym od 28 maja. Loty z południowo-wschodniej Ukrainy do Batumi zaplanowano trzy razy w tygodniu.

SkyUp Airlines już od 1 marca realizują loty z portu Kijów-Boryspol do Tbilisi. Częstotliwość rejsów łączących stolice Ukrainy i Gruzji wzrośnie z trzech do dziesięciu w tygodniu od 29 maja. Port Kijów-Boryspol od 4 kwietnia zaoferuje również loty do Batumi. Początkowo rejsy do stolicy Adżarii będą obsługiwane dwa razy w tygodniu. Latem będą dostępne już raz na dobę.

Loty do Gruzji zyska także Charków. Od 27 kwietnia do Tbilisi, realizowane dwa razy w tygodniu, natomiast dobę później do Batumi. Kurort nad Morzem Czarnym od 28 maja będzie obsługiwany z Charkowa cztery razy w tygodniu. Przez pierwszy miesiąc rejsy do Adżarii będą jednak dostępne dwa razy rzadziej.

SkyUp Airlines na trasach z Kijowa do Tbilisi będzie konkurować z Ukraine International Airlines. Z kolei połączenia do Batumi ze stolicy Ukrainy, a także z Charkowa i Odessy będą obsługiwać również Yanair.

Nowy przewoźnik, który będzie również działać w Łodzi, Gdańsku i Katowicach, oprócz tras do Gruzji zaoferuje również z Odessy trzy nowe trasy krajowe i jedną do Armenii. Z południa Ukrainy będzie można polecieć od 27 maja cztery razy w tygodniu do Charkowa, a od 28 maja trzy razy w tygodniu do Lwowa i dwa razy w tygodniu do Zaporoża. Rejsy do ormiańskiego Erywania z Odessy zainaugurowane zostaną 28 kwietnia. Początkowo trasa będzie obsługiwana tylko raz w tygodniu, ale od 29 maja będzie można już dostępna dwa razy częściej.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony