Partner serwisu

SkyUp kasują drugą trasę między Polską i Ukrainą

Redakcja/inf. pras. 14.04.2021

SkyUp kasują drugą trasę między Polską i Ukrainą
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze SkyUp nie będą obsługiwać na razie trasy z Lwowa do Łodzi. Połączenie zniknęło z systemu rezerwacyjnego nowego przewoźnika z Ukrainy.
Trasa Lwów – Łódź na pewno nie będzie dostępna przynajmniej do 29 października. Inauguracja połączenia planowana była na 4 czerwca. Dwa dni wcześniej wystartują jednak pierwsze loty między Kijowem i Łodzią. Przewoźnik z Ukrainy w przypadku tej trasy nie zdecydował się jeszcze na tymczasowe zawieszenie lub anulację.

SkyUp zredukowały w ten sposób już drugie połączenie do Polski, jeszcze przed jego zapowiadaną inauguracją. Pod koniec marca miały wystartować loty między Modlinem i Kijowem, ale plany zostały zrewidowane jeszcze w styczniu.

Nowy przewoźnik z Ukrainy wcześniej ogłosił również uruchomienie rejsów do Gdańska i Katowic ze stolicy wschodnich sąsiadów Polski. Połączenie na Górny Śląsk ma ruszyć 29 maja, natomiast do Trójmiasta pierwsze loty ustalono wstępnie na 5 czerwca.

Między Polską i zachodnią Ukrainą od lipca latać będzie Ryanair. Tani przewoźnik z Irlandii przewidział w swoim letnim rozkładzie rejsy z Poznania i Wrocławia do Lwowa. Połączenia będą realizowane trzy razy w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki, środy i piątki.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony