Partner serwisu

SkyUp i Lumiwings rezygnują z trzech tras do Polski

Rafał Dybiński 06.05.2021

SkyUp i Lumiwings rezygnują z trzech tras do Polski
fot. Piotr Bożyk
Wiele wskazuje na to, że zapowiadane wiosną trzy połączenia z Polski nowych linii lotniczych SkyUp i Lumiwings nie zostaną jednak uruchomione.
Przewoźnik z Ukrainy usunął bowiem z systemu rezerwacji rejsy z Gdańska do Kijowa, natomiast grecki start-up wycofał sprzedaż biletów na loty z Katowic do Włoch. Lumiwings miały obsługiwać z Górnego Śląska trasy do Forli oraz Perugii.

SkyUp zawęziły w ten sposób swoją ofertę z Polski do rejsów z Łodzi do Kijowa, realizowanych od 2 czerwca w poniedziałki, środy, piątki oraz soboty, a także do lotów z Katowic do stolicy Ukrainy, obsługiwanych we wtorki, czwartki oraz soboty od 1 lipca. Przewoźnik zamierza obsługiwać połączenia Boeingiem 737-700 NG.

Lumiwings natomiast ograniczyły swoją ofertę z Polski do rejsów z Łodzi do Trapani na Sycylii z międzylądowaniem w Forli. Połączenie na Półwysep Apeniński jest dostępne w systemie rezerwacji od 1 czerwca we wtorki oraz soboty.

SkyUp wcześniej zrezygnowały już z połączeń z portu Warszawa-Modlin do Kijowa oraz do Lwowa z Łodzi. Więcej o tym pisaliśmy już w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony