Partner serwisu

SkyCapacity i Time Critical Solution. CEVA uruchamia nowe usługi air cargo

Redakcja/inf. pras. 02.05.2021

SkyCapacity i Time Critical Solution. CEVA uruchamia nowe usługi air cargo
fot. CEVA
CEVA Logistics, wiodący globalny operator logistyczny, uruchamia dwie nowe usługi lotnicze – poinformowano w oficjalnym komunikacie.
Pierwszą z nich jest SkyCapacity, gwarantująca dostęp do globalnej sieci air cargo o zwiększonej zdolności przewozowej. CEVA zainwestowała też w dedykowane rozwiązanie premium – Time Critical Solution, które ma zapewnić transport dla przesyłek pilnych i niestandardowych.

Zapewnienie zdolności przewozowych w każdym miejscu na świecie

Uruchamiając program SkyCapacity, CEVA Logistics nabyła miejsca na pokładach samolotów obsługujących kluczowe trasy, co pozwoliło zwiększyć zdolności przewozowe w całej jej sieci. Obecni i nowi klienci mogą już korzystać z siatki połączeń, która obejmuje dziesiątki lotów tygodniowo, przy stałych cenach i gwarantowanej powierzchni ładunkowej. Sieć jest dostępna dla klientów także jako rozwiązanie typu spot cargo. W ramach CEVA SkyCapacity obsługiwane są różne kierunki do/z Ameryki Północnej i Południowej, Europy oraz Azji i Pacyfiku. Operator łączy wielu przewoźników, dysponujących flotą frachtowców i samolotów pasażerskich dla frachtu oraz samolotów pasażerskich. Oferta obejmuje także usługi zarządzania, śledzenia przesyłek i obsługi celnej.

Globalne rozwiązanie dla dostaw pilnych czasowo

Usługi CEVA Logistics Time Critical Solution dedykowane są branżom: healthcare, motoryzacyjnej, lotniczej i produkcyjnej, które wymagają szybkich dostaw, np. konkretnych części lub produktów. Nowe rozwiązanie oferuje niezawodność i bezpieczeństwo, niezbędne w przypadku transportów pilnych przesyłek, z priorytetową obsługą, gwarancją 100 proc. terminowości i wyborem możliwie najszybszych tras.
Rozwiązanie to obejmuje też pełne ubezpieczenie i obsługę celną, zapewniając najkrótszy możliwy czas tranzytu. CEVA uruchomiła także dedykowany zespół doświadczonych ekspertów, którzy zapewniają globalne wsparcie 24/7 i sprawne wdrożenie niestandardowych rozwiązań. Zespół Time Critical Solution, działając na zasadzie "one-stop-shop", w ciągu 15 minut kontaktuje się z klientem w sprawie zgłoszenia i w bardzo krótkim czasie przygotowuje rozwiązania transportowe. Dedykowany zespół zapewnia stały monitoring i opiekę nad każdą przesyłką. Gdy przesyłka nie zostanie dostarczona w terminie, klient otrzyma zwrot kosztów.

– CEVA Logistics, rozszerzając ofertę o dwie nowe usługi, zapewnia elastyczność łańcuchów dostaw w zakresie frachtu lotniczego. Większe zdolności przewozowe w sieci air cargo gwarantują też poczucie bezpieczeństwa. Podpisaliśmy już długoterminowe kontrakty z klientami, którzy oczekują stabilności, niezawodności i spójnych cen. Wierzymy, że program ten będzie kluczowym wyróżnikiem w latach 2021-2022. W przypadku usługi Time Critical Solution, CEVA zainwestowała w doświadczony zespół, aby zapewniać klientom w każdym miejscu na świecie rozwiązania dedykowane w obsłudze przesyłek pilnych i niestandardowych – zapewnił Peter Penseel, Chief Operating Officer, Air Freight, CEVA Logistics.  
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Cargo lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony