Partner serwisu

Siennicki wiceprezesem PP „Porty Lotnicze"

Redakcja/inf. pras. 31.01.2021

Siennicki wiceprezesem PP „Porty Lotnicze"
fot. PPPL
Paweł Siennicki został wiceprezesem Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze”. Jako członek zarządu spółki będzie odpowiadał za obszary public relations, marketingu oraz IT.
Siennicki pracował ostatnie piętnaście lat w wydawnictwie Polska Press. Tam pełnił funkcję redaktora naczelnego "Polska The Times", odpowiadając za produkty cyfrowe.

Nowy wiceprezes PPPL był związany z mediami od początku lat 90. Karierę rozpoczął w tygodniku "Nowe Państwo". Później był związany z „Wprost” i „Rzeczpospolitą”. Ponadto współpracował z Telewizją Polską i Radiem Plus.

Redaktorem naczelnym dziennika "Polska The Times" został w 2010 roku. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania oraz Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego w 2006 roku był nominowany do nagrody Grand Press. W 2010 roku otrzymał statuetkę InicjaTOR w plebiscycie MediaTory.

Siennicki to współautor takich książek jak „Towarzystwo Lwa Rywina”, którą napisał z Bogdanem Rymanowskim oraz „Dwa ognie”, którą napisał z Anitą Werner. Nowy wiceprezes PPPL ukończył średnią szkołę lotniczą i ma dyplom technika budowy płatowców.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony