Partner serwisu

Siedem nowych tras United Airlines, w tym trzy do Afryki

Rafał Dybiński 16.09.2020

Siedem nowych tras United Airlines, w tym trzy do Afryki
fot. United Airlines
Linie lotnicze United Arlines zapowiedziały uruchomienie siedmiu nowych tras w zimowym rozkładzie lotów. Trzy z nich będą destynacjami w Afryce, a po dwie to miejsca docelowe w Indiach i na Hawajach.
Najwcześniej, bo jeszcze w grudniu w bieżącego roku, ruszą międzykontynentalne rejsy z Chicago do Nowego Delhi. Codzienne loty będą realizowane za pomocą Boeinga 787-9. Dreamliner tej samej wersji obsłuży również codzienne połączenie między San Francisco a Bangalore, którego start zaplanowano na wiosnę 2021 roku.

Raz na dobę także będzie można przemieścić się z nowojorskiego portu Newark-Liberty do południowoafrykańskiego Johannesburga. Na tej długodystansowej trasie również do dyspozycji pasażerów będzie B787-9. Nieco mniejsza wersja Dreamlinera, czyli B787-8, zrealizuje loty z portu Waszyngton-Dulles do Akry i Lagos. Przyszłoroczne połączenia ze stolicy Stanów Zjednoczonych do Ghany i Nigerii będą funkcjonowały w częstotliwości trzech w tygodniu.

Listę nowych destynacji uzupełnią rejsy na Hawaje. Chicago z Kailua połączą loty realizowane za pomocą Dreamlinera B787-8, natomiast nowojorski Newark-Liberty z Kahului na wyspie Maui połączą loty realizowane za pomocą Boeinga 767-300ER. Obie destynacje na Hawajach zyskają cztery rejsy w tygodniu z głównymi ośrodkami Stanów Zjednoczonych.

– To jest właściwy moment, aby zrobić odważny krok w stronę rozwoju naszej globalnej sieci. Chcemy naszym klientom umożliwić ponowne spotkanie z rodzinami, przyjaciółmi oraz współpracownikami na całym świecie. Nowe trasy zapewnią krótszy czas podróży między wybranymi miastami i są dowodem innowacyjnego podejścia United Airlines do procesu odnowy sieci połączeń – podkreślił Patrick Quayle, wiceprezes przewoźnika z Illinois.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony