Partner serwisu

Siedem nowych tras Southwest Airlines z Florydy i Kalifornii

Rafał Dybiński 11.10.2020

Siedem nowych tras Southwest Airlines z Florydy i Kalifornii
fot. Thom Luttenberg
Linie lotnicze Southwest Airlines poinformowały w oficjalnym komunikacie o uruchomieniu jesienią czterech nowych tras z Miami oraz trzech z Palm Springs.
Klienci taniego przewoźnika zyskają od 15 listopada połączenia z największa miasta Florydy do Tampy (trzy razy dziennie), Baltimore i Houston (po cztery razy dziennie) oraz do Chicago, gdzie będzie można przemieścić się raz na dobę.

Z kolei pasażerowie z Kalifornii tego samego dnia będą mogli polecieć trzy razy dziennie do Phoenix, dwa razy dziennie do Oakland i raz na dobę do Denver. Bilety do oferowanych miejsc można zarezerwować za 39, 49, 69 i 79 dolarów w zależności od długości trasy.

Dwie nowe destynacje zyskają zimą również podróżni z Montrose w stanie Kolorado, skąd od 19 grudnia będzie można przemieścić się trzy razy dziennie do Denver, a także raz na dobę do Dallas w Teksasie. W tych przypadkach bilety można zarezerwować odpowiednio za 49 i 79 dolarów.

- Southwest Airlines otwiera się na nowe miejsca, aby zaspokoić dwie pożądane opcje dla naszych klientów. Zarówno dla tych, którzy szukają śniegu lub słońca oraz dla tych, którzy potrzebują przestrzeni - podkreślił Andrew Watterson, dyrektor handlowy i wiceprezes taniego przewoźnika.

- Cieszymy się z powitania Southwest Airlines jako naszego partnera na zachodnim Kolorado i na lotnisku Montrose. Nie możemy doczekać się przybycia nowych gości w naszych znanych w całej Ameryce Północnej parkach narodowych i na stokach narciarskich - oznajmił Matt Skinner, prezes Colorado Flights Alliance.

- Jesteśmy zaszczyceni zaangażowaniem Southwest Airlines na Florydzie. Wierzymy, że ta ekspansja, to nie tylko więcej lotów, ale również wyższe dochody i nowe miejsca pracy dla całej naszej społeczności - stwierdził Lester Sola, prezes Miami Airport. - Dziękujemy Southwest Airlines za wiarę i zaufanie, jakim bdarzyły Palm Springs. Mamy nadzieję, że inwestycja opłaci się obu stronom. Jesteśmy zadowoleni, że będziemy mogli powitać nowych gości w naszym słonecznym mieście - podsumował David Ready, reprezentujący władze Palm Springs.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony