Partner serwisu

SIA uruchomią w lipcu trasę z Danii do Włoch

Rafał Dybiński 26.06.2021

SIA uruchomią w lipcu trasę z Danii do Włoch
fot. Singapore Airlines
Linie lotnicze Singapore Airlines uruchomią od 16 lipca rejsy na trasie z Singapuru przez Kopenhagę do Rzymu. Połączenie między stolicami Danii oraz Włoch będzie realizowane trzy razy w tygodniu.
Wyloty na Półwysep Apeniński zaplanowano w czwartki, piątki oraz niedziele. Loty powrotne wyznaczono w piątki, soboty i poniedziałki. Rejsy obsłuży airbus A350, oferujący 24 fotele w przedziale Premium Economy, 42 w klasie biznes i 187 w ekonomicznej. Szczegółowy rozkład prezentujemy poniżej w tabelce. 

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaoferować naszym klientom ze Skandynawii trasę do Rzymu. Atrakcyjna cena biletu obejmuje bagaż, napoje i bezpłatną rozrywkę – zachęca Erwin Widjaja, menedżer generalny Singapore Airlines Norden.Wszystkie samoloty przewoźnika z Azji wykorzystują filtry HEPA (High Efficiency Particulate Air), które usuwają ponad 99,9 proc. unoszących się cząstek, w tym wirusy i bakterie. Powietrze jest oczyszczane i wymieniane co trzy minuty. Odrzutowce przechodzą również bardzo staranny proces czyszczenia i dezynfekcji przed odlotem.

Wszystkie powierzchnie i obszary, takie jak okna, stoły, kontrolki, ekrany, toalety i szafki są przecierane zatwierdzonym silnym środkiem dezynfekującym. Wszystkie zestawy słuchawkowe, poszewki na poduszki, pościel czy koce są wymieniane lub prane po każdym locie. Ponadto minimalizuje się kontakt z innymi pasażerami dzięki digitalizacji kart pokładowych, dokumentów podróży, kart menu i materiałów do czytania.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony