Partner serwisu

Scoot wznowi rejsy z Singapuru do Berlina przez Ateny

Rafał Dybiński 16.07.2021

Scoot wznowi rejsy z Singapuru do Berlina przez Ateny
fot. Boeing Media
Linie lotnicze Scoot od 10 sierpnia wznowią rejsy z Singapuru do Berlina z międzylądowaniem w Atenach. Połączenie na dystansie ponad 10 865 km będzie realizowane trzy razy w tygodniu.
Nowa trasa pozwoli zaspokoić efektywniej popyt na podróże z Azji Południowo-Wschodniej do Europy. Międzykontynentalne loty obsłuży szerokokadłubowy samolot Boeing 787 Dreamliner.

Tani przewoźnik z Singapuru dotychczas oferował rejsy bezpośrednio do stolicy Grecji. To zmieni się 10 sierpnia, kiedy po międzylądowaniu w Atenach i krótkim postoju odleci również do nowego portu stolicy Niemiec.

Loty do Berlina zaplanowano na razie kolejno 10, 12, 14, 17, 19, 21, 24, 26, 28 i 31 sierpnia. Rejsy powrotne do Singapuru wyznaczono w tych samych dniach.

Scoot oferuje również w letnich miesiącach rejsy do Melbourne, Perth i Sydney w Australii, Kantonu, Hongkongu i Makau, Nankinu, Tiencin, Wuhan i Zhengzhou w Chinach. Ponadto na liście destynacji niskokosztowca są również Manado i Surabaja w Indonezji, a także Ipoh, Kuala Lumpur i Penang w Malezji, Bangkok w Tajlandii, Cebu i Clark na Filipinach oraz Ho Chi Minh City w Wietnamie. Szczegółowy wykaz połączeń jest dostępny na dedykowanej stronie.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony