Partner serwisu

SAS zwiększa liczbę rejsów do USA. Nowe dwie trasy do Nowego Jorku

Rafał Dybiński 05.10.2021

SAS zwiększa liczbę rejsów do USA. Nowe dwie trasy do Nowego Jorku
fot. SAS
Linie lotnicze SAS zwiększą w najbliższym sezonie zimowym liczbę rejsów do Stanów Zjednoczonych. To efekt ogłoszonego niedawno złagodzenia przepisów wjazdowych do USA.
Oprócz codziennych rejsów z Kopenhagi podróżni wybierający się do nowojorskiego portu Newark-Liberty zyskają także loty każdej doby ze Sztokholmu oraz cztery razy w tygodniu z Oslo. W sumie nordycki przewoźnik zaoferuje pasażerom w najbliższym sezonie zimowym dwanaście bezpośrednich połączeń do miejsc docelowych w Stanach Zjednoczonych.

Poza rejsami do nowojorskiego portu Newark-Liberty codziennie z Kopenhagi będą dostępne również loty do Chicago. Trzy razy w tygodniu do Wietrznego Miasta będzie można przemieścić się z kolei ze Sztokholmu.

Cztery razy w tygodniu zaplanowano rejsy między Kopenhagą i Los Angeles, a trzy razy w tygodniu ze stolicy Danii dolecimy także do Bostonu, San Francisco, Waszyngtonu oraz Miami. Największe miasto stanu Floryda zyska również trzy razy w tygodniu loty do Sztokholmu, a raz w tygodniu do Oslo.

- Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że możemy rozszerzyć nasze usługi o rejsy ze Skandynawii do Nowego Jorku. Wiele osób nie może się już doczekać wizyty u rodziny i przyjaciół w Stanach Zjednoczonych. Nowe dwie trasy do Nowego Jorku są również ważne nie tylko dla podróży służbowych, ale również ze względu na transport ładunków - stwierdził Karl Sandlund, dyrektor handlowy SAS.

Wcześniej skandynawskie linie lotnicze ujawniły plany wznowienia rejsów między Sztokholmem i Sewillą. Do stolicy Andaluzji będzie można przemieścić się z największego miasta Szwecji od lutego 2022 roku. Jesienią nordycki przewoźnik doleci w sumie do 90 miejsc docelowych na całym świecie. Wśród 160 bezpośrednich połączeń pojawią się rejsy do Amsterdamu, Budapesztu, Dublina, Krakowa i Pragi.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony