Partner serwisu

SAS wznowią od lutego rejsy do Andaluzji

Rafał Dybiński 31.08.2021

SAS wznowią od lutego rejsy do Andaluzji
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze SAS wznowią rejsy między Sztokholmem i Sewillą. Do stolicy Andaluzji będzie można przemieścić się z największego miasta Szwecji od lutego 2022 roku.
Bilety na połączenie na południe Półwyspu Iberyjskiego są już w systemie rezerwacji skandynawskiego przewoźnika. Najtańsze można nabyć za 45,74 euro.

Linie lotnicze z Danii, Norwegii i Szwecji stopniowo odzyskują sieć tras realizowanych przed wybuchem pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Najbliższej jesieni skandynawski przewoźnik doleci do 90 miejsc docelowych na całym świecie. Wśród 160 bezpośrednich połączeń pojawią się rejsy do Amsterdamu, Budapesztu, Dublina, Krakowa i Pragi.

– Dostrzegamy stopniową poprawę wyników i liczby pasażerów, co nas bardzo cieszy. Pozostajemy jednak ostrożni. Przed nami wciąż wiele niewiadomych – wyznał Anko van der Werff, prezes SAS.

– Utrzymujące się restrykcje i ograniczenia na całym świecie nadal mają wpływ na decyzje i zachowania pasażerów. Staramy się jednak robić wszystko, co możliwe, aby zapewnić naszym klientom komfortową podróż – kontynuował prezes przewoźnika z północy Europy.

– Oferujemy elastyczne bilety i możliwości zmiany rezerwacji. Udostępniamy również aplikacje cyfrowe, które pomagają pasażerom śledzić aktualizacje restrykcji ograniczeń, co ułatwia im podróżowanie – dodał Anko van der Werff.

SAS obsłużyły ponad milion pasażerów w lipcu bieżącego roku. To o niemal 70 proc. więcej w odniesieniu do czerwca. Linie lotnicze z Danii, Norwegii i Szwecji w szóstym miesiącu 2021 roku przewiozły 600 tys. podróżnych. Ten wynik był z kolei o 50 proc. lepszy w porównaniu do maja. Lipiec przyniósł kolejny spory wzrost i liczba obsłużonych pasażerów przekroczyła barierę miliona osób. Więcej o tym w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony