Partner serwisu

SAS wznowią jesienią wszystkie połączenia do USA

Rafał Dybiński 17.07.2021

SAS wznowią jesienią wszystkie połączenia do USA
fot. SAS
Linie lotnicze Scandinavian Airlines (SAS) zapowiedziały powrót jesienią bieżącego roku do wszystkich obsługiwanych wcześniej destynacji w Stanach Zjednoczonych. We wrześniu wznowione zostaną rejsy do Bostonu, natomiast w październiku do Miami. Podróżni będą mieć w sumie do dyspozycji 50 transatlantyckich lotów w tygodniu oferowanych przez nordyckiego przewoźnika.  
Trasa z Kopenhagi do stolicy stanu Massachusetts będzie realizowana trzy razy w tygodniu. To będzie pierwsze regularne połączenie, na którym pojawi się airbus A321LR. Linie lotnicze z północy Europy złożyły zamówienie na trzy odrzutowce tej wersji. Pierwszy z nich został niedawno odebrany, a kolejne dwa zostaną dostarczone jeszcze przed końcem bieżącego roku.

SAS zwiększą we wrześniu także częstotliwość lotów ze stolicy Danii do Los Angeles, San Francisco i Waszyngtonu. Skorzystają również podróżni wybierający się do Nowego Jorku. Od 2 września wznowione zostanie bowiem połączenie ze Sztokholmu do portu Newark-Liberty. Aktualnie odrzutowce nordyckiego przewoźnika latają tam z Oslo i Kopenhagi.

Na 1 października zaplanowano z kolei wznowienie tras do Miami ze stolic Szwecji oraz Danii. Największe miasto Florydy będzie w ten sposób obsługiwane przez SAS codziennie, bowiem po trzy razy w tygodniu ze Sztokholmu i Kopenhagi, a także raz w tygodniu z Oslo. Linie lotnicze z północy Europy oferują ponadto raz na dobę rejsy do Chicago ze stolicy Danii. Połączenie ze Sztokholmu do Wietrznego Miasta ma zostać wznowione jesienią.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony