Partner serwisu

SAS otwiera połączenie z Warszawy do Sztokholmu

Emilia Derewienko 03.02.2020

SAS otwiera połączenie z Warszawy do Sztokholmu
fot. Piotr Bożyk
Skandynawskie linie lotnicze SAS od 1 maja 2020 roku zainaugurują nową trasę z Lotniska Chopina do jednego z najważniejszych portów, Sztokholmu-Arlandy. Połączenie będzie dla przewoźnika uzupełnieniem funkcjonujących obecnie lotów SAS z Warszawy do Kopenhagi.
Przewoźnik zapowiedział otwarcie bezpośredniego połączenia do Sztokholmu, stolicy Szwecji, z Lotniska Chopina. Nowe połączenie ruszy już 1 maja. Samolot będzie startował dwa razy dziennie w dni powszednie oraz raz w niedzielę, co czyni połączenie odpowiednie dla osób latających służbowo.

– Cieszymy się, że możemy zaoferować dodatkową trasę z atrakcyjnym rozkładem lotów, łączącą Warszawę ze Skandynawią, bezpośrednio z Arlandy. Powiązania między tymi dwoma regionami są silne i cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą ofertę dla dużej liczby osób podróżujących w interesach – mówi Karl Sandlund, wiceprezes SAS.

Podróżni podróżujący liniami SAS mogą dobrowolnie zdecydować się na zakup biopaliwa, a tym samym pomóc obniżyć wpływ CO2 na klimat nawet o 80 procent. Połączenie rusza 1 maja 2020 roku, a sprzedaż biletów rozpoczęła się dzisiaj, w poniedziałek 3 lutego.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony