Partner serwisu

Samolotem na urlop all inclusive w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Kołobrzegu

Redakcja/inf. pras. 28.05.2022

Samolotem na urlop all inclusive w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Kołobrzegu
fot. Urząd Wojewódzki Województwa Zachodniopomorsk
Pomorze Zachodnie odwiedziło prawie 2,5 miliona turystów w minionym roku. – To nas ogromnie cieszy. Ale chcemy, by zostawali u nas na dłużej. Żeby mogli tu przylecieć, tak przylecieć! I zostać obsłużonymi w pełnym pakiecie, jakby to miało miejsce w krajach śródziemnomorskich – mówiła Anna Bańkowska, członkini zarządu WZ podczas konferencji promującej projekt "Bałtyk all inclusive? Lecę tam!". Jego celem jest rozwój turystyki w regionie i portu lotniczego Szczecin - Goleniów.
Na Pomorzu Zachodnim znajduje się największa krajowa baza noclegowa. Nadmorskie położenie i liczne atrakcje przyciągają miliony gości. By zachęcić kolejnych, „skrócić” ich podróż, przedstawić ciekawe pomysły np. na weekendowy wypoczynek - Lotnisko Szczecin–Goleniów, PPL „Porty Lotnicze” i Biuro Podróży Nekera rozpoczęły realizację projektu „Bałtyk all inclusive? Lecę tam!”. Inicjatywę, która ma promować połączenia lotnicze oraz rozwijać ofertę turystyczną, wspiera Województwo Zachodniopomorskie.

– Pomorze Zachodnie od wielu lat jest atrakcyjnym miejscem wybieranym przez polskich i zagranicznych turystów. W zeszłym roku odwiedziło nas prawie 2,5 miliona gości, co ogromnie cieszy. Ale chcielibyśmy, by nasz sezon wakacyjny wydłużył się w kierunku miesięcy wiosennych, jak również jesienno-zimowych – stwierdziła Anna Bańkowska, Członkini Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego. – Wspieramy wszystkie inicjatywy, które mają na celu promowanie naszego regionu. Chcemy, żeby turyści zostawali u nas dłużej. Szczególnie w miesiącach poza wakacyjnych. Żeby mogli tu przylecieć, tak, przylecieć! I zostać obsłużonymi w pełnym pakiecie, all inclusive, jakby to miało miejsce w krajach śródziemnomorskich – dodała Anna Bańkowska.

Temu ma służyć właśnie inicjatywa „Bałtyk all inclusive? Lecę tam!”. O szczegółach nowego pomysłu na polskim rynku turystycznym, podczas konferencji w urzędzie marszałkowskim, opowiadali: Paweł Kranc, Dyrektor Biura Zarządu PPL „Porty Lotnicze”, Maciej Dziadosz, Prezes Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów oraz Maciej Nykiel, szef biura podróży i touroperatora Nekera.

– Ideą projektu była integracja branży. Elementów, które składają się na produkt turystyczny, czyli lotnisk, przewoźnika, naszym partnerem są tutaj PLL LOT i touroperatora. Zebraliśmy interesariuszy i nakreśliliśmy projekt, żeby odważnie rozpocząć przygodę z pakietowaniem wypoczynku w Polsce – tłumaczył Paweł Kranc. – Dzięki systemowi dynamicznego pakietowania, klienci odwiedzając jedną stronę internetową, mogą w ciągu 5-10 minut w jednym miejscu kupić hotel, transfer i lot – zachęcał Kranc.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony