Partner serwisu

Sabre Polska członkiem Polskiej Izby Turystyki

Redakcja/inf. pras. 02.08.2022

Sabre Polska członkiem Polskiej Izby Turystyki
fot. Piotr Bożyk
Sabre Polska, wiodący dostawca oprogramowania i technologii dla globalnej branży turystycznej, poinformował o dołączeniu do Polskiej Izby Turystyki (PIT). Członkostwo umożliwia m.in. rozwijanie relacji z podmiotami należącymi do organizacji, pozwoli też na sprawniejsze dzielenie się nowymi rozwiązaniami technologicznymi Sabre wśród zainteresowanych.
Polska Izba Turystyki to największa i najważniejsza organizacja samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego, która działa nieprzerwanie od 1990 roku. PIT i jej członkowie wspólnie podejmują działania i inicjatywy na rzecz rozwoju branży turystycznej, w tym podnoszenia jakości usług i rozwoju gospodarki turystycznej. Sabre stało się pełnoprawnym członkiem organizacji 20 lipca 2022.

– Sabre Polska od ponad 20 lat przyczynia się do rozwoju branży turystycznej na całym świecie. Cieszymy się, że wraz z dołączeniem do Polskiej Izby Turystyki będziemy mogli dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, a zarazem czerpać je od innych podmiotów tej organizacji. Członkostwo w Polskiej Izbie Turystyki to dla Sabre przede wszystkim doskonała możliwość do zacieśnienia relacji z agentami podróży w tym tour-operatorami, jak również z innymi podmiotami szeroko rozumianej branży „travel” zrzeszonymi w PIT. Pozwoli to też w efektywniejszy sposób docierać do różnych organizacji branżowych z informacjami o naszych najnowszych rozwiązaniach technologicznych – powiedział Wojciech Gworek, prezes zarządu Sabre Polska.

Polska Izba Turystyki od 1990 roku działa w obszarze promocji polskiej branży turystycznej w kraju i na arenie międzynarodowej. Od maja 2004 roku jest członkiem Europejskiej Organizacji Związków Biur Podróży Unii Europejskiej (ECTAA). PIT zrzesza biura podróży, agencje turystyczne, towarzystwa ubezpieczeniowe, przewoźników oraz inne podmioty związane z branżą turystyczną.

Sabre Polska to wiodąca firma zajmująca się oprogramowaniem i technologią, która rozwija globalną branżę turystyczną. Globalne centrum rozwoju Sabre znajduje się w Krakowie, gdzie zatrudnionych jest ponad 1200 osób.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony