Partner serwisu

Ryanair zwiększa oferowanie w Austrii. 10 nowych tras z Wiednia

Rafał Dybiński 21.05.2021

Ryanair zwiększa oferowanie w Austrii. 10 nowych tras z Wiednia
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair uruchomią w czerwcu i lipcu dziesięć nowych tras z Wiednia. Przewoźnik z Irlandii w najbliższym sezonie letnim zaoferuje w sumie 320 rejsów tygodniowo na 79 połączeniach z Salzburga i stolicy Austrii.
Loty na wszystkich nowych kierunkach z Wiednia będą realizowane dwa razy w tygodniu. 1 czerwca odleci pierwszy samolot do Rimini. Do miasta nad Adriatykiem będzie można przemieścić się we wtorki i soboty.

Na 2 czerwca zaplanowano inauguracyjne rejsy do chorwackiej Puli oraz fińskiego Lappeenranta. Oba połączenia będą realizowane w środy i niedziele. 3 czerwca wyznaczono start rejsów do Dubrownika i Saragossy. Loty do Chorwacji i stolicy Aragonii będą realizowane w czwartki oraz niedziele.

Od 4 czerwca będzie można przemieścić się do włoskiej Perugii oraz bośniackiej Banja Luki. W tych dwóch przypadkach loty będą obsługiwane w poniedziałki i piątki.

1 lipca połączenie z Wiedniem zyska Suczawa. Miasto w Rumunii będzie obsługiwane w czwartki i niedziele. Dobę później ze stolicy Austrii wystartuje inauguracyjny rejs na Minorkę. Wyspa na hiszpańskich Balearach będzie obsługiwana w piątki i niedziele. Listę nowych destynacji z Wiednia uzupełnia Nisz. Do serbskiego miasta będzie można przemieścić się od 3 lipca w każdy wtorek i sobotę.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony