Partner serwisu

Ryanair zwiększa liczbę rejsów na trasie Szczecin – Dublin

Rafał Dybiński 27.07.2021

Ryanair zwiększa liczbę rejsów na trasie Szczecin – Dublin
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair zwiększą liczbę rejsów na trasie Dublin – Szczecin. Tani przewoźnik z Irlandii doleci do największego miasta Pomorza Zachodniego już trzy razy w tygodniu.
Oprócz poniedziałkowych i piątkowych lotów pasażerowie wylatujący z lotniska w Goleniowie zyskają również dodatkowe połączenie w środy. Pierwszy taki rejs zaplanowano na 2 sierpnia.

Zachodniopomorski port lotniczy przypomina podróżnym o wypełnieniu formularza lokalizacyjnego w języku angielskim. Po przylocie do stolicy Irlandii z obowiązku wykonywania testów zwolnione są osoby w pełni zaszczepione oraz ozdrowieńcy, którzy posiadają dokument potwierdzający przechorowanie, a także dzieci poniżej szóstego roku życia.

Osoby niezaszczepione muszą przedstawić negatywny wynik testu PCR, nie starszy niż 72 godziny. Dodatkowo odbywają kwarantannę, ustaloną na 14 dni.

Niskokosztowiec z Zielonej Wyspy oprócz lotów do Dublina realizuje ze Szczecina również loty do brytyjskiego Liverpoolu i portu Londyn-Stansted. Poza tym tani przewoźnik operuje na krajowej trasie do Krakowa

Niedawno wicemarszałek Tomasz Sobieraj i członek zarządu województwa Stanisław Wziątek podpisali notarialne oświadczenia o objęciu 5000 nowych udziałów o wartości 5 mln zł w lotnisku w Goleniowie. Dokapitalizowanie spółki to inwestycja w dalszy rozwój regionalnego lotniska. Do 2028 roku samorząd województwa przeznaczy na ten cel aż 40 mln zł. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony