Partner serwisu

Ryanair zwiększa liczbę lotów na trasie Kraków – Szczecin

Rafał Dybiński 13.05.2021

Ryanair zwiększa liczbę lotów na trasie Kraków – Szczecin
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair zwiększą od 18 maja liczbę rejsów na trasie między Krakowem a Szczecinem – poinformowały w mediach społecznościowych porty stolicy Małopolski i stolicy województwa zachodniopomorskiego.
Tani przewoźnik z Irlandii dotychczas obsługiwał połączenie dwa razy w tygodniu, a konkretnie w czwartki oraz niedziele. Niebawem dołoży do rozkładu jeszcze rejs w każdy wtorek.

Boeing 737-800 linii lotniczych z Zielonej Wyspy odleci z Krakowa o godz. 13:00. Lądowanie w Szczecinie wyznaczono na godz. 14:15. Rejs powrotny wystartuje z Pomorza Zachodniego o godz. 14:40 i doleci do stolicy Małopolski na godz. 15:45. Taki sam rozkład obowiązuje w czwartki.

W niedziele natomiast wylot z Krakowa ustalono na godz. 6:00. Lądowanie w Szczecinie wyznaczono na godz. 7:15. Rejs powrotny wystartuje o godz. 7:40 i doleci do stolicy Małopolski na godz. 8:45.

Port Szczecin-Goleniów pod względem krajowych połączeń oferuje podróżnym jeszcze połączenia Polskich Linii Lotniczych LOT do Warszawy. Lotnisko w Balicach pod Krakowem natomiast dzięki trasom narodowego przewoźnika pozwala aktualnie dolecieć do Gdańska, Olsztyna i stolicy kraju.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony