Partner serwisu

Ryanair zniósł do wiosny opłatę za zmianę rezerwacji. Dwie bezpłatne korekty do jesieni

Redakcja/inf. pras. 26.01.2021

Ryanair zniósł do wiosny opłatę za zmianę rezerwacji. Dwie bezpłatne korekty do jesieni
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair poinformowały w oficjalnym komunikacie o wprowadzeniu zerowej stawki za zmianę w przypadku wszystkich rezerwacji dokonanych do 31 marca 2021 roku.
Możliwe są teraz dwie korekty w ramach przesunięcia terminu lotu do 31 października 2021 roku. W świetle ciągle zmieniających się ograniczeń związanych z wirusem COVID-19 tani przewoźnik z Irlandii zapewnił klientom więcej elastyczności podczas rezerwacji lotów na Wielkanoc lub lato 2021 roku.

Według Ryanaira ​​podróże lotnicze zostaną ponownie udostępnione szerszej grupie pasażerów po wdrożeniu szczepień w Wielkiej Brytanii oraz innych państw w Unii Europejskiej. – Jeśli zmienią się Twoje plany, zmieni się również Twoja rezerwacja. Aby zapewnić klientom Ryanair jak największą elastyczność i pewność, rozszerzyliśmy naszą opcję bez opłaty dla wszystkich zmian rezerwacji dokonanych w styczniu, lutym i marcu – podkreślił rzecznik prasowy przewoźnika z Zielonej Wyspy.

– Mając na uwadze, że ograniczenia związane z wirusem COVID-19 zmieniają się regularnie, Ryanair zezwala teraz na maksymalnie dwie bezpłatne zmiany daty lotów tych rezerwacji aż do 31 października 2021 roku. Klienci mogą teraz rezerwować loty na Święta Wielkanocne lub zasłużone wakacje 2021 roku, mając pewność, że w przypadku zmiany planów będą mogli również zmienić swoją rezerwację bez żadnej opłaty do końca października 2021 roku – podsumował przedstawiciel Ryanaira.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony