Partner serwisu

Ryanair zainaugurował trasę z Modlina do Wiednia

Rafał Dybiński 04.08.2020

Ryanair zainaugurował trasę z Modlina do Wiednia
fot. Ryanair
Linie lotnicze Ryanair oficjalnie świętowały inaugurację nowej trasy z portu Warszawa-Modlin do Wiednia. Połączenie stanie się częścią letniego rozkładu lotów przewoźnika z Irlandii z obiektu na Mazowszu.
Ryanair wprowadził z okazji inauguracji nowej trasy do sprzedaży bilety na podróż z portu Warszawa-Modlin do Wiednia do końca października w cenie od 69 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie do środy na oficjalnej stronie taniego przewoźnika z Zielonej Wyspy.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z uruchomienia przez Ryanaira połączenia do Wiednia. To już druga nowość w tegorocznym sezonie letnim. 2 lipca wystartowały loty do Pafos na Cyprze – przypomniał Leszek Chorzewski, prezes portu lotniczego Warszawa-Modlin.– Dzięki nowym trasom zwiększamy atrakcyjność naszego lotniska dla pasażerów i partnerów, co jest szczególnie istotne w sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się rynek. Z każdym kolejnym kierunkiem odbudowujemy naszą pozycję i dajemy jasny sygnał, że polska branża lotnicza, mimo przeciwności losu, rozwija się i będzie gotowa na pasażerów, którzy mamy nadzieję coraz liczniej będą korzystać z połączeń lotniczych – podkreślił Chorzewski.

– Cieszymy się z inauguracji nowej trasy z portu Warszawa-Modlin do Wiednia. Połączenie stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski. Z tej okazji wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż z portu Warszawa-Modlin do Wiednia do końca października już od 69 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie do środy na oficjalnej stronie naszych linii lotniczych – podsumowała Olga Pawlonka, reprezentująca Ryanaira.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony