Partner serwisu

Ryanair zainaugurował trasę z Krakowa do Billund

Rafał Dybiński 30.10.2020

Ryanair zainaugurował trasę z Krakowa do Billund
fot. Kraków Aiport
Linie lotnicze Ryanair zainaugurowały 29 października uruchomienie nowego połączenia z Krakowa do duńskiego Billund. W zimowym rozkładzie lotów tani przewoźnik z Irlandii obsługuje ze stolicy Małopolski aż 39 tras.
Rejsy do Billund z Krakowa realizowane są raz w tygodniu, a konkretnie w czwartki. Samolot tanich linii lotniczych z Zielonej Wyspy startuje o godz. 12:20 i ląduje o godz. 14:05. Rejs powrotny rusza o godz. 14:30 i dociera do stolicy Małopolski o godz. 16:15.

– Cieszymy się z rozpoczęcia sezonu zimowego i inauguracji nowego połączenia do Billund. W zimowym rozkładzie lotów z Krakowa znajduje się aż 39 tras – podkreśliła Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach.

– Wprowadzamy do sprzedaży bilety na loty od października do grudnia 2020 roku już od 39 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są jedynie na naszej oficjalnej stronie do północy w sobotę 31 października – dodała Pawlonka.

Na trasie z Krakowa do Billund lata również Wizz Air. Tani przewoźnik z Węgier wylatuje znad Wisły w piątki o godz. 18:25 i ląduje w Danii o godz. 20:15. Rejs powrotny rusza o godz. 20:50 i dociera do stolicy Małopolski o godz. 22:30.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony