Partner serwisu

Ryanair: Z Poznania do Wenecji od marca 2021 roku

Emilia Derewienko 08.12.2020

Ryanair: Z Poznania do Wenecji od marca 2021 roku
fot. Piotr Bożyk
Linie Ryanair ogłosiły we wtorek (8 grudnia) uruchomienie nowej trasy z Poznania do Wenecji Treviso. Niskokosztowy przewoźnik informował w zeszłym tygodniu o otwarciu swojej bazy na weneckim lotnisku.
Połączenie z Portu Lotniczego Poznań-Ławica do weneckiego lotniska Treviso będzie realizowane dwa razy w tygodniu począwszy od 28 marca 2021 roku. Trasa stanie się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski na lato 2021.

– Nowe połączenie do Wenecji Treviso ogłoszone przez linie lotniczą Ryanair, to bardzo ważny sygnał w tych trudnych dla naszej branży czasach. Właśnie dzisiaj ta doskonała wiadomość dla mieszkańców Poznania oraz regionu pokazuje, że możemy patrzeć z optymizmem na nowy, nadchodzący, 2021 rok – komentuje Błażej Patryn, rzecznik prasowy poznańskiego portu lotniczego.

Jak dodał, właśnie teraz podróże lotnicze są jeszcze bardziej bezpieczne niż kiedykolwiek. – Jesteśmy gotowi już teraz i w nowym sezonie, by bezpiecznie, zgodnie ze wszystkimi zaleceniami, przyjmować na ścieżce pasażerskiej, wszystkich chętnych na lotnicze podróże. Mamy nadzieję, że to połączenie na długo wpisze się do naszego rozkładu lotów. Teraz wszystko w rękach mieszkańców Wielkopolski – podsumował, nawiązując do trudnego czasu pandemii koronawirusa.

Na początku grudnia Ryanair ogłosił w oficjalnym komunikacie uruchomienie nowej bazy we Włoszech, właśnie na lotnisku w Wenecji. Port Lotniczy Treviso zaoferuje podróżnym na wiosnę przyszłego roku w sumie 45 tras krajowych i międzynarodowych do 20 państw w Europie.

Tani przewoźnik z Irlandii zainwestuje w przedsięwzięcie 200 mln dolarów i zbazuje tam dwa swoje samoloty. To pozwoli stworzyć 2 tys. nowych miejsc pracy. Otwarcie nowej bazy we Włoszech zaplanowano na 30 marca 2021 roku.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony