Partner serwisu

Ryanair wznawia loty z Modlina i Bydgoszczy

Emilia Derewienko 17.06.2020

Ryanair wznawia loty z Modlina i Bydgoszczy
fot. Grzegorz Dąbrowski, PL Warszawa-Modlin
Tani przewoźnik z Irlandii od 1 lipca wznowi loty na prawie 40 trasach z Portu Lotniczego Warszawa-Modlin. Niektóre trasy będą dostępne w ostatnim tygodniu czerwca. W ofercie przewoźnika pojawi się także pięć tras z Portu Lotniczego Bydgoszcz.
Modlin czeka na pasażerów

Pasażerowie z Warszawy i okolic oraz północno-wschodniej Polski mogą już zarezerwować długo wyczekiwany wyjazd do miejsc takich jak Grecja, Cypr, Bułgaria, Hiszpania czy Włochy.

– Cieszymy się z przywrócenia prawie 40 tras z Warszawy/Modlin już od 1 lipca w ramach naszego letniego rozkładu lotów. Jesteśmy przekonani, że przewiezienie milionów pasażerów pobudzi gospodarkę w regionie i pomoże uratować tysiące miejsc pracy – mówi Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach.

Jak dodaje, będzie to także dobra okazja dla osób, które w związku z anulowaniem wiosennych lotów z powodu pandemii, otrzymały vouchery i teraz chciałyby z nich skorzystać.

– Nic nas tak nie cieszy jak informacja, że znów z naszego portu lotniczego będą mogli bezpiecznie korzystać podróżni. Lotnisko Warszawa-Modlin zostało odpowiednio przygotowane i spełnia wszystkie normy, by móc z zachowaniem wymaganych środków bezpieczeństwa obsługiwać swoich klientów – przekonuje prezes lotniska, Leszek Chorzewski. – Dzięki 40 trasom, które uruchamia w lipcu Ryanair oraz lotom czarterowym oferowanym przez biura podróży wierzymy, że w ciągu najbliższych miesięcy uda się odzyskać chociaż częściową stabilność w tym najcięższym w historii lotnictwa kryzysie – mówi.

Start z Bydgoszczy

Od lipca Ryanair wznowi także loty z Bydgoszczy na trasach:

  • Bydgoszcz – Birmingham od 2 lipca (czwartek/ sobota);
  • Bydgoszcz – Dublin od 4 lipca (wtorek/ sobota);
  • Bydgoszcz – Edynburg od 2 sierpnia (czwartek/ niedziela);
  • Bydgoszcz – Londyn Stansted;
  • Bydgoszcz – Londyn Luton (piątek / niedziela).
W przypadków rejsów do Londynu Stansted, będą one realizowane z Bydgoszczy od 1 lipca 3 razy w tygodniu (poniedziałek/ środa/ sobota), od 1 sierpnia 5 razy w tygodniu (poniedziałek/ środa/ piątek/ sobota/ niedziela), a od 26 października 6 razy tygodniowo (poniedziałek/ środa/ czwartek/ piątek/ sobota/ niedziela).

Ponadto, z okazji zniesienia przez Polskę restrykcji, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie już od 89 zł na podróże w lipcu i sierpniu. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać wyłącznie na stronie przewoźnika od 22 czerwca.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony