Partner serwisu

Ryanair wróci jesienią do Alzacji. Strasbourg zyska loty do Porto

Rafał Dybiński 21.07.2022

Ryanair wróci jesienią do Alzacji. Strasbourg zyska loty do Porto
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair uruchomią jesienią rejsy między Porto i Strasbourgiem – informuje "Air Journal". Bilety można już rezerwować na oficjalnej stronie taniego przewoźnika z Irlandii. Najtańsze kosztują 19,99 euro.
Niskokosztowiec z Zielonej Wyspy zaoferuje dwa loty w tygodniu na trasie łączącej północną Portugalię ze wschodnią Francją. Inauguracyjny rejs wyznaczono na 1 listopada.

Wyloty ze Strasbourga, którego centrum miasta jest na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO, zaplanowano we wtorki o godz. 15:30 oraz w soboty o godz. 20:15 lokalnego czasu. Lądowania w Porto przewidziano na godz. 17:00 we wtorki oraz na godz. 21:40 w soboty.

Wyloty z północy Portugalii ustalono z kolei na godz. 11:40 we wtorki oraz na godz. 16:25 w soboty lokalnego czasu. Odrzutowce niskokosztowca z Irlandii wylądują we francuskiej Alzacji o godz. 15:05 we wtorki oraz o godz. 19:50 w soboty.

Ryanair nie będzie miał konkurencji na tej trasie. – Wzmacniamy systematycznie naszą ekspansję we Francji. Nowe połączenie zapewni tak bardzo potrzebny impuls lokalnej gospodarce regionu Alzacji przy jednoczesnej możliwości turystycznego wypadu do nadmorskiego i pięknego Porto – podkreślił Ray Kelliher, dyrektor ds. rozwoju sieci tras w Ryanair.

– Cieszymy się z powrotu Ryanaira i nie możemy się doczekać wznowienia tej współpracy. Nowa trasa do Porto, wspaniałego i przyjaznego miasta, jest strategicznym wyborem dla przewoźnika i naszego lotniska, które w ten sposób zaspokoją duży popyt ze strony mieszkańców Alzacji na loty po konkurencyjnych cenach. Otwieramy nowy rozdział, który mam nadzieję, będzie punktem wyjścia w naszym planie ekspansji – podsumował Renaud Paubelle, prezes lotniska w Strasbourgu.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony